Dzień Dziecka w przedszkolu-Chałupki Dębniańskie

Dzień Dziecka - to jeden z najradośniejszych dni, na które czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte i radosne wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i wspaniale wspominany. Z tej okazji w dniu 1 czerwca panie przygotowały wiele atrakcji. Dzięki sprzyjającej pogodzie nauczyciele mogli zorganizować ten wyjątkowy dzień na podwórku szkolnym. Najwięcej radości dzieci miały z zabaw, tańców, słodkości, a także ogniska na którym każdy przedszkolak mógł sobie upiec samodzielnie kiełbaskę. Wszystko smakowało wyjątkowo bo na świeżym powietrzu. W tym szczególnym dniu było wesoło, kolorowo i muzykalnie, dzieci były szczęśliwe i mamy nadzieję, że ten dzień pełen wrażeń nasze dzieci zapamiętają na długo.

Wszystkiego najlepszego naszym milusińskim składają wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły.