Wakacje!

Nareszcie upragniona wolność!

Miniony rok szkolny nie należał do łatwych; zarówno dla uczniów, nauczycieli i rodziców. 25 czerwca po uroczystej mszy świętej uczniowie poszczególnych klas wraz z nauczycielami udali się do szkolnych sal, aby odebrać świadectwa. Jednak w smutnym nastroju pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów- siedemnastu uczniów klasy ósmej. Towarzyszyli im ich rodzice oraz młodsi koledzy z klasy siódmej z wychowawczynią. Po ceremonii przekazania sztandaru uczniom klasy siódmej ósmacy w formie krótkiego montażu słowno-muzycznego wyrazili swoją wdzięczność tym, którzy kroczyli wraz z nimi w trakcie 10-letniego pobytu w szkole: Dyrekcji, Nauczycielom, i Rodzicom. Pewien etap życia już za nimi. Nie mówimy im: „Żegnajcie”, lecz „Do widzenia”, życząc jednocześnie sukcesów i spełnienia życiowych planów i marzeń. Całej społeczności szkolnej życzymy zdrowego i bezpiecznego wypoczynku, a po nim powrotu do szkoły w trybie stacjonarnym. Udanych wakacji!