Nasi uczniowie w roku szkolnym 2022/2023

Grupa 3-4 latków

Wychowawczyni: Diana Różycka

Grupa ,,0c" liczy 25 osób ( 11 dziewczynek i 14 chłopów). Wszystkie dzieci dobrze zaadoptowały się w przedszkolu. Chętnie uczestniczą w proponowanych zajęciach zorganizowanych. Grupa jest bardzo żywa, wesoła, ruchliwa oraz głośna. Dzieci mają bardzo dużo energii, lubią zabawy ruchowe, zabawy przy muzyce, chętnie układają puzzle – układanki, klocki. W grupie mają miejsce konflikty, ale są one krótkotrwałe i dotyczą zwykle sporów o zabawki.

Grupa 5 latków

Wychowawczyni:  Paulina Otręba

Grupa 5- latków liczy łącznie 11 dzieci, w tym 4 dziewczynki i 7 chłopców. Wychowankowie są pogodni, uśmiechnięci, otwarci oraz ciekawi otaczającego świata. Dzieci aktywnie uczestniczą i angażują się we wszystkie proponowane działania. Każdego dnia dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami zarówno z nauczycielem, jak i rówieśnikami. Wiele radości sprawiają im gry i zabawy muzyczno-ruchowe. 5-latki starają się przestrzegać wspólnie opracowanego Kodeksu Przedszkolaka, dzięki czemu atmosfera w grupie jest przyjazna. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i zadania, które 5-latki chętnie podejmują. Czas spędzany w przedszkolu to wielka, niezapomniana przygoda.

Grupa 6 latków

Wychowawczyni: Bernadeta Wiśniewska - Mazepa

Grupa 6-latków liczy 8-chłopców i 7-dziewczynek. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola,  są pogodne, otwarte i ciekawe świata. Wiele radości sprawia im nauka połączona z zabawą, przez co wszystkie dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Przed starszakami stoi bardzo ważne wyzwanie- bowiem wkraczają już w świat liter i cyfr, któremu zapewne z łatwością sprostają, a zdobyta wiedza i doświadczenie rozwiną w nich silną osobowość    i charakter, który odpowiednio przygotują dzieci do podjęcia nauki w szkole.

Starszaki starają się być miłe i  koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest bardzo przyjazna.

Klasa I

Wychowawczyni: Barbara Majkut

Klasa pierwsza jest kochana. Uśmiechnięta jest od rana. Tutaj wszyscy są w porządku i nie lubią nieporządku. Bardzo chętnie się uczymy, jeszcze chętniej się bawimy.

Klasa II

Wychowawczyni: Władysława Baj

Uczniowie klasy drugiej są kreatywni, otwarci i ciekawi świata. Mają wielkie marzenia do spełnienia. Zawsze są pogodni i uśmiechnięci. Lubią prace twórcze. Każde zadanie, którego się podejmują, wykonują z zaangażowaniem i starannością. Na zajęciach są aktywni i zadają pytania. Potrafią oderwać się od otaczającej ich rzeczywistości i zrobić coś inaczej.

Klasa III

Wychowawczyni: Dominika Majkut

"W naszej klasie, trzeciej klasie, jak we wszystkich klasach, nie brak wiercipięty, nie brak ananasa...". Nasza klasa liczy 20 uczniów- 10 dziewczynek i 10 chłopców. Jestśmy głośną gromadką na przerwach, ale na zajęciach pracowici jesteśmy jak mróweczki, nie tylko w klasie. Wiedzę przez zabawę przyswajamy, mnóstwo pomysłów i zapału mamy. Uczymy się pisać, czytać i malować, nasze marzenia barwami kolorować. Matematyka, polski, w-f i przyroda, wiele wiadomości i wiedzy nam doda. Atmosfera u nas jest niesłychana, radośnie do szkoły chodzimy co rana. Bo tutaj są wspaniali nauczyciele, w klasie 2 uczymy i bawimy się jak przyjaciele. Tak właśnie wygląda drugaków życie, wyrosną z nas zuchy - sami zobaczycie!!!

Klasa IV

Wychowawczyni: Ewelina Leboda

Do klasy czwartej uczęszcza 17 uczniów: 8 dziewczynek i 9 chłopców. Jesteśmy zespołem koleżeńskim, grzecznym i uśmiechniętym, chętnie ze sobą przebywamy i wspólnie się bawimy.

W naszej klasie każdy czuje się bezpiecznie.

Klasa V

Wychowawca: Elżbieta Kluza

Piątaki to 4 dziewczynki i 10 chłopców. Dzięki  niespożytej energii i ciekawości świata chętnie włączają się w życie  szkoły i podejmują nowe wyzwania.

Klasa VI

Wychowawca: Paweł Mazurkiewicz

Klasa szósta liczy 9 uczniów - 4 chłopców i 5 dziewcząt. Jest to zespół bardzo zgrany, zawsze trzymający się razem. Są klasą zdolną, bardzo pilną i spokojną. Chętnie i z wielkim zapałem angażują się w życie zarówno swojej klasy, jak i całej szkoły. Zawsze możemy zobaczyć ich pogodnych i uśmiechniętych, chętnie uczęszczających na zajęcia szkolne. Są pełni zapału do nauki i otwarci na zdobywanie nowych doświadczeń  – ponieważ szkoła to skarbnica ciągłych nowinek  i niesamowita przygoda.

Klasa VII

Wychowawczyni: Bożena Płachta

Klasa siódma liczy dziewięciu uczniów: 5 dziewczynek i 4 chłopców. Jesteśmy zgranym i kreatywnym zespołem klasowym. Mamy wiele ciekawych pomysłów i moc energii. Bardzo lubimy wspólnie spędzać czas i aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły.

Klasa VIII

Wychowawczyni: Elżbieta Bukowińska

Do klasy ósmej uczęszczają trzy dziewczyny i pięciu chłopców. To zgrany, kochający się zespół mający wiele zainteresowań i pasji. Chętnie angażują się w konkursy, zawody oraz akcje.