Nasi uczniowie w roku szkolnym 2021/2022

Grupa 3-4 latków

Wychowawczyni: Justyna Kotulska

Nasza grupa 3,4 – latków liczy 23 osoby – 11 dziewczynek i 12 chłopców. Jesteśmy najmłodszymi przedszkolakami w szkole. Czas spędzamy na wspólnej zabawie, nauce, spacerach i wyjściach na ukochany plac zabaw. Nasza pani przygotowuje dla nas różne zadania i prace plastyczne. Bardzo lubimy malować farbami, wyklejać, ugniatać plastelinę i lepić z niej różne figurki. Często korzystamy z relaksujących nasze stopy masażerów, piłeczek tzw. jeżyków, tunelu i chusty animacyjnej. Lubimy nasze zabawki, szczególnie układanki, klocki konstrukcyjne, sklepik, w którym robimy codzienne zakupy :) Uwielbiamy zabawy na sali gimnastycznej, gdzie możemy podrzucać piłki, bawić się kołami hula-hop i biegać do woli. Cieszymy się, że możemy przychodzić do naszej sali i każdego dnia miło spędzać czas. Przedszkole jest naszym drugim domem :)

Grupa 5 latków

Wychowawczyni:  Patrycja Kłopot

Jesteśmy grupą 5-latków, wśród nas jest 6 dziewczynek i 6 chłopców. Dzieci bardzo lubią wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawia im nauka tańców oraz śpiewanie piosenek. Dziewczynki lubią zabawę w kąciku kuchennym, a chłopcy tworzą piękne budowle z klocków. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia. 5-latki starają się być miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała.  Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. Naszym celem jest uśmiech, radość i dobre samopoczucie dzieci :)

Grupa 6 latków

Wychowawczyni: Bernadeta Wiśniewska - Mazepa

Grupa 6-latków liczy 12-chłopców i tylko 3-dziewczynki. Są to, dzieci energiczne, lubiące piłkę nożną i ruch na hali sportowej oraz podwórku. Również wiele radości sprawia im nauka nowych wierszy, piosenek z elementem ruchu i zabaw ruchowych.

Przed starszakami stoi bardzo ważne wyzwanie- bowiem wkraczają już w świat liter i cyfr, któremu zapewne z łatwością sprostają, a zdobyta wiedza i doświadczenie rozwiną w nich silną osobowość    i charakter, który odpowiednio przygotują dzieci do podjęcia nauki w szkole.

Starszaki starają się być miłe i  koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest bardzo przyjazna.

Klasa I

Wychowawczyni: Władysława Baj

Uczniowie klasy pierwszej są kreatywni, otwarci i ciekawi świata. Mają wielkie marzenia do spełnienia. Zawsze są pogodni i uśmiechnięci. Lubią prace twórcze. Każde zadanie, którego się podejmują, wykonują z zaangażowaniem i starannością. Na zajęciach są aktywni i zadają pytania. Potrafią oderwać się od otaczającej ich rzeczywistości i zrobić coś inaczej.

Klasa II

Wychowawczyni: Dominika Majkut

"W naszej klasie, drugiej klasie, jak we wszystkich klasach, nie brak wiercipięty, nie brak ananasa...". Nasza klasa liczy 20 uczniów- 10 dziewczynek i 10 chłopców. Jestśmy głośną gromadką na przerwach, ale na zajęciach pracowici jesteśmy jak mróweczki, nie tylko w klasie. Wiedzę przez zabawę przyswajamy, mnóstwo pomysłów i zapału mamy. Uczymy się pisać, czytać i malować, nasze marzenia barwami kolorować. Matematyka, polski, w-f i przyroda, wiele wiadomości i wiedzy nam doda. Atmosfera u nas jest niesłychana, radośnie do szkoły chodzimy co rana. Bo tutaj są wspaniali nauczyciele, w klasie 2 uczymy i bawimy się jak przyjaciele. Tak właśnie wygląda drugaków życie, wyrosną z nas zuchy - sami zobaczycie!!!

Klasa III

Wychowawczyni: Barbara Majkut

Nasza klasa trzecia jest kochana. Uśmiechnięta jest od rana. Tutaj wszyscy są w porządku i nie lubią nieporządku. Bardzo chętnie się uczymy, jeszcze chętniej się bawimy.

Klasa IV

Wychowawczyni: Elżbieta Kluza

Czwartaczki to 4 dziewczynki i 10 chłopców. W b.r. szkolnym wkroczyli w szeregi klas starszych. Stopniowo adaptują się w nowej sytuacji: wielu nauczycieli, dużo przedmiotów. Jednak dzięki  niespożytej energii i ciekawości świata chętnie włączają się w życie  szkoły i podejmują nowe wyzwania.

Klasa V

Wychowawca: Paweł Mazurkiewicz

Klasa piąta liczy 8 uczniów - 3 chłopców i 5 dziewcząt. Jest to zespół bardzo zgrany, zawsze trzymający się razem. Są klasą zdolną, bardzo pilną i spokojną. Chętnie i z wielkim zapałem angażują się w życie zarówno swojej klasy, jak i całej szkoły. Zawsze możemy zobaczyć ich pogodnych i uśmiechniętych, chętnie uczęszczających na zajęcia szkolne. Są uczniami pełnymi zapału do nauki i otwarci na zdobywanie nowych doświadczeń  – ponieważ szkoła to skarbnica ciągłych nowinek  i niesamowita przygoda.

Klasa VI

Wychowawczyni: Bożena Płachta

Klasa szósta liczy dziewięciu uczniów: 5 dziewczynek i 4 chłopców. Jesteśmy zgranym i kreatywnym zespołem klasowym. Mamy wiele ciekawych pomysłów i moc energii. Bardzo lubimy wspólnie spędzać czas i aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły.

Klasa VII

Wychowawczyni: Elżbieta Bukowińska

Do klasy siódmej uczęszczają trzy dziewczyny i pięciu chłopców. To zgrany, kochający się zespół mający wiele zainteresowań i pasji. Chętnie angażują się w konkursy, zawody oraz akcje.

Klasa VIII

Wychowawczyni: Ewelina Leboda

Klasa ósma to zgrany zespół, który liczy 20 uczniów: 10 dziewczynek i 10 chłopców. To grupa, która chętnie uczęszcza do szkoły i zawsze z dużym zapałem angażuje się w przygotowanie różnych akcji, imprez i uroczystości szkolnych. Klasa jest bardzo energiczna, zawsze rozpiera ich energia, ale kiedy zajdzie potrzeba potrafią się zorganizować i pomóc sobie nawzajem.