24 czerwca odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Uroczystość zgromadziła uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Po mszy św. wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły uczniom klasy siódmej.
Część artystyczna została przygotowana przez uczniów klasy 8, którzy podczas uroczystości pożegnali i podziękowali nauczycielom, rodzicom i młodszym kolegom za wspólnie spędzony czas.
W wakacyjny nastrój wprowadzili nas uczniowie klasy 4 – recytując wiersze oraz uczniowie klasy pierwszej, piątej i siódmej śpiewając wakacyjne piosenki.
Następnie  Pani dyrektor  wręczyła nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce,  listy gratulacyjne rodzicom klasy 8 oraz podziękowała nauczycielom, pracownikom szkoły za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły.
Na zakończenie ósmoklasiści zaprezentowali przepięknie wykonanego poloneza.