Nasi uczniowie w roku szkolnym 2020/2021

 

Grupa 3-4 latków

Wychowawczyni: Justyna Kotulska

Nasza grupa 3,4 – latków liczy 23 osoby – 11 dziewczynek i 12 chłopców. Jesteśmy najmłodszymi przedszkolakami w szkole. Czas spędzamy na wspólnej zabawie, nauce, spacerach i wyjściach na ukochany plac zabaw. Nasza pani przygotowuje dla nas różne zadania i prace plastyczne. Bardzo lubimy malować farbami, wyklejać, ugniatać plastelinę i lepić z niej różne figurki. Często korzystamy z relaksujących nasze stopy masażerów, piłeczek tzw. jeżyków, tunelu i chusty animacyjnej. Lubimy nasze zabawki, szczególnie układanki, klocki konstrukcyjne, sklepik, w którym robimy codzienne zakupy :) Uwielbiamy zabawy na sali gimnastycznej, gdzie możemy podrzucać piłki, bawić się kołami hula-hop i biegać do woli. Cieszymy się, że możemy przychodzić do naszej sali i każdego dnia miło spędzać czas. Przedszkole jest naszym drugim domem :)

 

Grupa 5 latków

Wychowawczyni:  Patrycja Kłopot

Jesteśmy grupą 5-latków, wśród nas jest 3 dziewczynki i 12 chłopaków. W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, liczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Staramy się być mili i koleżeńscy, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. U nas nikt się nie nudzi i nie marudzi:)

 

Grupa 6 latków

Wychowawczyni: Bernadeta Wiśniewska - Mazepa

Grupa 6-latków liczy 13 dzieci, wśród których jest 7-dziewczynek i 6-chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do oddziału STARSZAKÓW, są pogodne, otwarte i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie, starają się być samodzielne i koleżeńskie. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy. Czujemy się tutaj bezpiecznie i swobodnie. U nas nikt się nie nudzi i nie marudzi.

 

Klasa I

Wychowawczyni: Władysława Baj

"W naszej klasie, pierwszej klasie, jak we wszystkich klasach, nie brak wiercipięty, nie brak ananasa...". Nasza klasa liczy 20 uczniów- 10 dziewczynek i 10 chłopców. Jestśmy głośną gromadką na przerwach, ale na zajęciach pracowici jesteśmy jak mróweczki, nie tylko w klasie. Wiedzę przez zabawę przyswajamy, mnóstwo pomysłów i zapału mamy. Uczymy się pisać, czytać i malować, nasze marzenia barwami kolorować. Matematyka, polski, w-f i przyroda, wiele wiadomości i wiedzy nam doda. Atmosfera u nas jest niesłychana, radośnie do szkoły chodzimy co rana. Bo tutaj są wspaniali nauczyciele, w klasie 1 uczymy i bawimy się jak przyjaciele. Tak właśnie wygląda pierwszaków życie, wyrosną z nas zuchy - sami zobaczycie!!!

 

Klasa II 

Wychowawczyni: Dominika Majkut

Nasza klasa druga jest kochana. Uśmiechnięta jest od rana. Tutaj wszyscy są w porządku i nie lubią nieporządku. Bardzo chętnie się uczymy, jeszcze chętniej się bawimy.

 

Klasa III

Wychowawczyni: Barbara Majkut

Uczniowie klasy trzeciej są kreatywni, otwarci i ciekawi świata. Mają wielkie marzenia do spełnienia. Zawsze są pogodni i uśmiechnięci. Lubią prace twórcze. Każde zadanie, którego się podejmują, wykonują z zaangażowaniem i starannością. Na zajęciach są aktywni i zadają pytania. Potrafią oderwać się od otaczającej ich rzeczywistości i zrobić coś inaczej.

 

Klasa IV

Wychowawca: Elżbieta Kluza

Czwartaczki to 4 dziewczynki i 10 chłopców. W b.r. szkolnym wkroczyli w szeregi klas starszych. Stopniowo adaptują się w nowej sytuacji: wielu nauczycieli, dużo przedmiotów. Jednak dzięki  niespożytej energii i ciekawości świata chętnie włączają się w życie  szkoły i podejmują nowe wyzwania.

 

Klasa V

Wychowawczyni: Paweł Mazurkiewicz

Klasa piąta liczy dziewięciu uczniów: 5 dziewczynek i 4 chłopców. Jesteśmy zgranym i kreatywnym zespołem klasowym. Mamy wiele ciekawych pomysłów i moc energii. Bardzo lubimy wspólnie spędzać czas i aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły.

 

 Klasa VI

Wychowawczyni: Bożena Płachta

W klasie VI uczy się 20 uczniów, 10 dziewczynek i 10 chłopców. To grupa dzieci, która chętnie uczęszcza do szkoły i zawsze z zapałem angażuje się w przygotowanie różnych imprez i uroczystości szkolnych. Klasa jest bardzo żywiołowa, zawsze rozpiera ich energia, ale kiedy zajdzie potrzeba potrafią się zorganizować i pomóc sobie nawzajem.

 

Klasa VII

 Wychowawczyni: Elżbieta Bukowińska

Klasa siódma to zgrany zespół, który liczy 20 uczniów: 10 dziewczynek i 10 chłopców. To grupa, która chętnie uczęszcza do szkoły i zawsze z dużym zapałem angażuje się w przygotowanie różnych akcji, imprez i uroczystości szkolnych. Klasa jest bardzo energiczna, zawsze rozpiera ich energia, ale kiedy zajdzie potrzeba potrafią się zorganizować i pomóc sobie nawzajem.

 

Klasa VIII

 Wychowawczyni: Ewelina Leboda

Ósmaki tworzą zgrany 17- osobowy zespół 7 dziewczynek i 10 chłopców. To najstarsza grupa w szkole, a to zobowiązuje, aby być autorytetem i wzorem do naśladowania dla młodszych kolegów. W tym roku szkolnym czeka ich ważne wyzwanie- egzaminy ósmoklasisty, które staną się przepustką do szkoły średniej. Ale na razie muszą się do nich solidnie przygotować. A więc- powodzenia i „połamania piór”!