Nasi uczniowie w roku szkolnym 2017/2018

Wychowawczyni: Dominika Majkut

Grupa 5 latków

Wychowawczyni:  Iwona Maluszczak

Cześć! To my - „pięciolatki”. Nasza grupa liczy 17 dzieci, w tym 8 dziewczynek i 9 chłopców. Tworzymy zgraną grupę. Jesteśmy bardzo weseli i rozbrykani. W naszej grupie jest miło, wesoło i zabawnie. Gdy w przedszkolu się spotkamy, wiele do zrobienia mamy.

Co jest dobre, a co złe - każdy pięciolatek o tym wie! Choć jesteśmy jeszcze mali „Kodeks Przedszkolaka” dobrze już nam znany. Kącików do zabawy mamy wiele i bawimy się wszyscy jak przyjaciele. W ciągu dnia „Uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Tańczymy, śpiewamy, wycinamy, malujemy, a potem w naszym przedszkolnym ogrodzie chętnie przebywamy i świeże powietrze noskiem wdychamy. Przedszkole to nasz drugi dom. Czujemy się w nim naprawdę bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi nam nowe, pozytywne wrażenia.

Grupa 6 latków

Wychowawczyni: Bernadeta Wiśniewska - Mazepa

Klasa I

Wychowawczyni: Teresa Muszyńska

Klasa II

Wychowawczyni: Barbara Majkut

W klasie II uczy się i wspólnie spędza czas 10 uczniów. Jest w niej 6 dziewczynek i 4 chłopców. W naszej ruchliwej, rozgadanej, ale też pracowitej gromadce znajdują się asy, ale także ananasy. Zdarza się, że as zamienia się w ananasa i odwrotnie. Poza nauką interesujemy się: sportem, zwierzętami, modą, muzyką. Najbardziej lubimy lekcje wychowania fizycznego, plastyki i matematyki. Staramy się sobie wzajemnie pomagać i pożyczać przybory. Ale nie zawsze jesteśmy takimi aniołkami. Czasami się sprzeczamy, wtedy rozwiązuje problem nasza Pani. I jest jak w słowach piosenki „choć się czubimy, w gruncie rzeczy bardzo się lubimy”.

Klasa III

Wychowawczyni: Władysława Baj

Klasa IV

Wychowawczyni: Ewelina Leboda

W klasie IV uczy sie 20 uczniów, 10 dziewczynek i 10 chłopców. Jest to klasa bardzo zywiołowa, ruchliwa ale zawsze chętna do poznawania i odkrywania nowych, ciekawych rzeczy oraz do pomocy innym.

Klasa V

Wychowawczyni: Elżbieta Kluza

Klasa 5!- to klasa na piątkę! Tworzy ją 7 dziewczynek i 10 chłopców. To grupka dzieci, która wysoko stawia sobie poprzeczkę. Ambitnie dążą do uzyskiwania wysokich stopni, potrafią się zdyscyplinować. Chętnie uczęszczają do szkoły i aktywnie włączają się w jej życie.

Klasa VI

Wychowawca: Paweł Mazurkiewicz

Klasa VII

Wychowawczyni: Bożena Płachta

Klasa siódma - to wyjątkowy rocznik! Oni jako pierwsi przecierają szlaki ośmioklasowej szkoły podstawowej. Wszędzie dobrze, ale "w domu" najlepiej. Jako najstarsi są wzorem dla młodszych kolegów.