Nasi uczniowie w roku szkolnym 2019/2020

Grupa 3-4 latków

Wychowawczyni: Dominika Majkut

Nasz grupa to wspaniała gromadka 3,4-latków. Wśród nas jest 7 dziewczynek i 16 chłopców. Tak, tak... jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Choć czasami trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania. Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Bardzo chętnie bierzemy udział w zajęciach ruchowych i plastycznych. Nasza sala jest kolorowa i pełna zabawek. Bardzo ją lubimy i czujemy się w niej bezpiecznie. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy oglądając bajki i słuchając muzyki relaksacyjnej. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami, stajemy się aktywnymi odkrywcami świata.

Grupa 5 latków

Wychowawczyni:  Iwona Maluszczak

Jesteśmy grupą pięciolatków, choć wśród nas jest również czworo 4 latków. Mamy w naszym gronie 8 dziewczynek i 9 chłopców. Tworzymy wspaniałą grupę, pełną przyjaźni, radości i zaufania. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Fascynują nas wszelkiego rodzaju eksperymenty i doświadczenia oraz wiedza i umiejętności zdobywane poprzez praktyczne działania. Bardzo chętnie uczestniczymy w zajęciach ruchowych, plastycznych i muzycznych. Uwielbiamy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy odpoczywamy słuchając bajek i muzyki relaksacyjnej. Jesteśmy zgraną grupą i jak przystało na prawdziwych przedszkolaków zachowujemy się grzecznie oraz wzajemnie sobie pomagamy. Dbamy o to, aby atmosfera w naszej grupie była przyjazna i rodzinna oraz aby każdy czuł się u nas jak w domu.

Grupa 6 latków

Wychowawczyni: Bernadeta Wiśniewska - Mazepa

Mamy już 6 lat i jesteśmy najstarszą grupą w przedszkolu. Nasza grupa liczy 19 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 10 chłopców. Jesteśmy bardzo żywi i lubimy gdy coś w naszej grupie się dzieje, nie "znosimy" monotonnych chwil. Bardzo lubimy naszą halę sportową, gdzie możemy spędzać aktywnie czas, a po dużej dawce ruchu chętnie odpoczywamy bawiąc się, ucząc i słuchając bajek. Wszyscy bardzo pracujemy nad tym by nasza grupa była zgrana i przyjazna.

Klasa I

Wychowawczyni: Barbara Majkut

Klasa I liczy 17 uczniów w tym 9 chłopców i 8 dziewczynek. Jesteśmy bardzo ciekawi świata i mamy już o nim sporą wiedzę. Chętnie się nią dzielimy w czasie zajęć oraz przerw. Jest nas spora gromadka i każdy wnosi do naszej klasy coś innego. Jedni z nas są bardzo ruchliwi i rozgadani, inni małomówni i spokojni. Mamy różne zainteresowania: taniec, motoryzacja, rysunek a nawet rolnictwo. Lubimy ze sobą pracować oraz bawić się.

Klasa II

Wychowawczyni: Władysława Baj

Nasza klasa druga jest kochana. Uśmiechnięta jest od rana. Tutaj wszyscy są w porządku i nie lubią nieporządku. Bardzo chętnie się uczymy, jeszcze chętniej się bawimy.

Klasa III

Wychowawczyni: Teresa Muszyńska

Klasa III .

Klasa IV

Wychowawczyni: Bożena Płachta

Nasza klasa czwarta liczy 10 uczniów – w tym 6 dziewczynek i 4 chłopców. Jesteśmy zgranym i kreatywnym zespołem klasowym. Mamy wiele pomysłów i moc energii. Lubimy wspólnie spędzać czas i aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły.

Klasa V

Wychowawczyni: Elżbieta Bukowińska

Klasa V

Klasa VI

Wychowawczyni: Ewelina Leboda

W klasie VI uczy się 20 uczniów, 10 dziewczynek i 10 chłopców. To grupa dzieci, która chętnie uczęszcza do szkoły i zawsze z zapałem angażuje się w przygotowanie różnych imprez i uroczystości szkolnych. Klasa jest bardzo żywiołowa, zawsze rozpiera ich energia, ale kiedy zajdzie potrzeba potrafią się zorganizować i pomóc sobie nawzajem.

Klasa VII

Wychowawczyni: Elżbieta Kluza

To siedemnastoosobowy, zgrany zespół, w skład którego wchodzą: 7 dziewczynek i 10 chłopców. Są grupą zdyscyplinowanych i ambitnych nastolatków, uzdolnionych sportowo i artystycznie- godnie reprezentują szkołę podczas zawodów sportowych, jak również trzon klasy stanowi zespół CANTA RHEI, który z dużymi sukcesami występuje w różnorodnych przeglądach, konkursach, czy lokalnych imprezach. Bieżący rok to dla nich nowe wyzwania- nowe przedmioty, jak: fizyka, chemia, biologia, język niemiecki, jednak podchodzą do nich z dużym zainteresowaniem i zapałem zgodnie z maksymą, która brzmi: ”Cele są po to, by je osiągać”.

Klasa VIII

Wychowawca: Paweł Mazurkiewicz

Klasa ósma - to "pięciu wspaniałych". Skromni liczebnie, ale drzemie w nas siła. Nie dajemy się pokonać na boisku sportowym, w czym dopinguje  nas  wychowawca - wuefista. Jesteśmy również muzycznie uzdolnieni.

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019