Nasi uczniowie w roku szkolnym 2018/2019

Grupa 3-4 latków

Wychowawczyni: Dominika Majkut

Nasz grupa to wspaniała gromadka 3,4-latków. Wśród nas jest 14 dziewczynek i 9 chłopców. Tak, tak... jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Choć czasami trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania. Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Bardzo chętnie bierzemy udział w zajęciach ruchowych i plastycznych. Nasza sala jest kolorowa i pełna zabawek. Bardzo ją lubimy i czujemy się w niej bezpiecznie. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy oglądając bajki i słuchając muzyki relaksacyjnej. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami, stajemy się aktywnymi odkrywcami świata.

Grupa 5 latków

Wychowawczyni:  Iwona Maluszczak

Mamy już 5 lat. Nasza grupa liczy 16 dzieci, wśród których jest 8 dziewczynek i 8 chłopców. Staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci, ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Fascynują nas wszelkiego rodzaju eksperymenty i doświadczenia oraz wiedza i umiejętności zdobyte poprzez praktyczne działania. Bardzo chętnie uczestniczymy w zajęciach ruchowych, plastycznych i muzycznych. Przyjemność sprawiają nam spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy odpoczywamy słuchając bajek i muzyki relaksacyjnej. Jesteśmy zgraną grupą i pomagamy sobie nawzajem. Dbamy o to, aby atmosfera w naszej grupie była przyjazna i rodzinna oraz aby każdy czuł się u nas jak w domu.

Grupa 6 latków

Wychowawczyni: Bernadeta Wiśniewska - Mazepa

Oddział 6-latków liczy 16 dzieci, w tym 8 dziewczynek i 8 chłopców. Jest to grupa bardzo żywa i bardzo hałaśliwa, ale dość chętnie podejmująca zadania dydaktyczne i przedszkolne. Bardzo lubią zabawy ze śpiewem i elementem tańca. Oddział starszaków jest wesoły i ma duże poczucie humoru.

Klasa I

Wychowawczyni: Władysława Baj

Klasa pierwsza to fantastyczni  uczniowie, ich uśmiech sprawia, że dzień staje się piękniejszy. Miło z nimi się pracuje, świetnie bawi i wesoło spędza czas. To wspaniała gromadka. Są pełni pozytywnej energii i ciekawi wielkiego świata. Ciągle uczą się czegoś nowego. Warto dla nich się angażować,poświęcać czas i energię.      Z pewnością  wyrosną na mądrych ludzi.

Klasa II

Wychowawczyni: Teresa Muszyńska

Klasa druga to 5 dziewczynek i 4 chłopców. Dziewczynki są bardzo miłe, sympatyczne, kulturalne, zawsze służą pomocą i dobrą radą, chłopcy zaś, energiczni i żywiołowi. Razem tworzą znakomitą grupę z którą człowiek nie potrafi się nudzić, przeciwnie - dodaje energii, zachęca do nowych pomysłów i wyzwań, dodaje satysfakcji.

Klasa III

Wychowawczyni: Barbara Majkut

W klasie III uczy się i wspólnie spędza czas 10 uczniów. Jest w niej 6 dziewczynek i 4 chłopców. W naszej ruchliwej, rozgadanej, ale też pracowitej gromadce znajdują się asy, ale także ananasy. Zdarza się, że as zamienia się w ananasa i odwrotnie. Poza nauką interesujemy się: sportem, zwierzętami, modą, muzyką. Najbardziej lubimy lekcje wychowania fizycznego, plastyki i matematyki. Staramy się sobie wzajemnie pomagać i pożyczać przybory. Ale nie zawsze jesteśmy takimi aniołkami. Czasami się sprzeczamy, wtedy rozwiązuje problem nasza Pani. I jest jak w słowach piosenki „choć się czubimy, w gruncie rzeczy bardzo się lubimy”.

Klasa IV

Wychowawczyni: Elżbieta Bukowińska

Klasa V

Wychowawczyni: Ewelina Leboda

W klasie IV uczy sie 20 uczniów, 10 dziewczynek i 10 chłopców. Jest to klasa bardzo żywiołowa, ruchliwa ale zawsze chętna do poznawania i odkrywania nowych, ciekawych rzeczy oraz do pomocy innym.

Klasa VI

Wychowawczyni: Elżbieta Kluza

Klasa 6!- to klasa na szóstkę! Tworzy ją 7 dziewczynek i 10 chłopców. To grupka dzieci, która wysoko stawia sobie poprzeczkę. Ambitnie dążą do uzyskiwania wysokich stopni, potrafią się zdyscyplinować. Chętnie uczęszczają do szkoły i aktywnie włączają się w jej życie.

Klasa VII

Wychowawca: Paweł Mazurkiewicz

Klasa siódma - to "pięciu wspaniałych". Skromni liczebnie, ale drzemie w nas siła. Nie dajemy się pokonać na boisku sportowym, w czym dopinguje  nas  wychowawca - wuefista. Jesteśmy również muzycznie uzdolnieni.

Klasa VIII

Wychowawczyni: Bożena Płachta

Klasa ósma - to wyjątkowy rocznik! Oni jako pierwsi przecierają szlaki ośmioklasowej szkoły podstawowej. Wszędzie dobrze, ale "w domu" najlepiej. Jako najstarsi są wzorem dla młodszych kolegów.

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019