Nasi uczniowie w roku szkolnym 2017/2018

Grupa 3-4 latków

Wychowawczyni: Dominika Majkut

Nasz grupa to wspaniała gromadka 3,4-latków. Wśród nas jest 14 dziewczynek i 9 chłopców. Tak, tak... jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Choć czasami trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania. Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Bardzo chętnie bierzemy udział w zajęciach ruchowych i plastycznych. Nasza sala jest kolorowa i pełna zabawek. Bardzo ją lubimy i czujemy się w niej bezpiecznie. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy oglądając bajki i słuchając muzyki relaksacyjnej. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami, stajemy się aktywnymi odkrywcami świata.

Grupa 5 latków

Wychowawczyni:  Iwona Maluszczak

Cześć! To my - „pięciolatki”. Nasza grupa liczy 17 dzieci, w tym 8 dziewczynek i 9 chłopców. Tworzymy zgraną grupę. Jesteśmy bardzo weseli i rozbrykani. W naszej grupie jest miło, wesoło i zabawnie. Gdy w przedszkolu się spotkamy, wiele do zrobienia mamy.

Co jest dobre, a co złe - każdy pięciolatek o tym wie! Choć jesteśmy jeszcze mali „Kodeks Przedszkolaka” dobrze już znamy. Kącików do zabawy mamy wiele i bawimy się wszyscy jak przyjaciele. W ciągu dnia „Uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Tańczymy, śpiewamy, wycinamy, malujemy, a potem w naszym przedszkolnym ogrodzie chętnie przebywamy i świeże powietrze noskiem wdychamy. Przedszkole to nasz drugi dom. Czujemy się w nim naprawdę bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi nam nowe, pozytywne wrażenia.

Grupa 6 latków

Wychowawczyni: Bernadeta Wiśniewska - Mazepa

Odział 6-latków liczy 11’’SŁODZIAKÓW’’ w tym 4 dziewczynki i 7 chłopców. Jest to grupa bardzo miła i chętnie podejmująca wyzwania, oczywiście na miarę swoich możliwości. Poprzez zabawę – uczymy się, poznajemy ciekawe rzeczy, zdobywamy nowe doświadczenia i spędzamy miło czas.

Klasa I

Wychowawczyni: Teresa Muszyńska

Klasa pierwsza to 5 dziewczynek i 4 chłopców. Dziewczynki są bardzo miłe, sympatyczne, kulturalne, zawsze służą pomocą i dobrą radą, chłopcy zaś, energiczni i żywiołowi. Razem tworzą znakomitą grupę z którą człowiek nie potrafi się nudzić, przeciwnie - dodaje energii, zachęca do nowych pomysłów i wyzwań, dodaje satysfakcji.

Klasa II

Wychowawczyni: Barbara Majkut

W klasie II uczy się i wspólnie spędza czas 10 uczniów. Jest w niej 6 dziewczynek i 4 chłopców. W naszej ruchliwej, rozgadanej, ale też pracowitej gromadce znajdują się asy, ale także ananasy. Zdarza się, że as zamienia się w ananasa i odwrotnie. Poza nauką interesujemy się: sportem, zwierzętami, modą, muzyką. Najbardziej lubimy lekcje wychowania fizycznego, plastyki i matematyki. Staramy się sobie wzajemnie pomagać i pożyczać przybory. Ale nie zawsze jesteśmy takimi aniołkami. Czasami się sprzeczamy, wtedy rozwiązuje problem nasza Pani. I jest jak w słowach piosenki „choć się czubimy, w gruncie rzeczy bardzo się lubimy”.

Klasa III

Wychowawczyni: Władysława Baj

Wszystkie dzieci z trzeciej klasy,

to są same wielkie asy.

Bo nauka i zabawa to jest

dla nich prosta sprawa.

Klasa IV

Wychowawczyni: Ewelina Leboda

W klasie IV uczy sie 20 uczniów, 10 dziewczynek i 10 chłopców. Jest to klasa bardzo żywiołowa, ruchliwa ale zawsze chętna do poznawania i odkrywania nowych, ciekawych rzeczy oraz do pomocy innym.

Klasa V

Wychowawczyni: Elżbieta Kluza

Klasa 5!- to klasa na piątkę! Tworzy ją 7 dziewczynek i 10 chłopców. To grupka dzieci, która wysoko stawia sobie poprzeczkę. Ambitnie dążą do uzyskiwania wysokich stopni, potrafią się zdyscyplinować. Chętnie uczęszczają do szkoły i aktywnie włączają się w jej życie.

Klasa VI

Wychowawca: Paweł Mazurkiewicz

Klasa szósta - to "pięciu wspaniałych". Skromni liczebnie, ale drzemie w nas siła. Nie dajemy się pokonać na boisku sportowym, w czym dopinguje  nas  wychowawca - wuefista. Jesteśmy również muzycznie uzdolnieni.

Klasa VII

Wychowawczyni: Bożena Płachta

Klasa siódma - to wyjątkowy rocznik! Oni jako pierwsi przecierają szlaki ośmioklasowej szkoły podstawowej. Wszędzie dobrze, ale "w domu" najlepiej. Jako najstarsi są wzorem dla młodszych kolegów.