Nasi uczniowie w roku szkolnym 2018/2019

Grupa 3-4 latków

Wychowawczyni: Dominika Majkut

Nasz grupa to wspaniała gromadka 3,4-latków. Wśród nas jest 14 dziewczynek i 9 chłopców. Tak, tak... jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Choć czasami trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania. Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Bardzo chętnie bierzemy udział w zajęciach ruchowych i plastycznych. Nasza sala jest kolorowa i pełna zabawek. Bardzo ją lubimy i czujemy się w niej bezpiecznie. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy oglądając bajki i słuchając muzyki relaksacyjnej. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami, stajemy się aktywnymi odkrywcami świata.

Grupa 5 latków

Wychowawczyni:  Iwona Maluszczak

Mamy już 5 lat. Nasza grupa liczy 16 dzieci, wśród których jest 8 dziewczynek i 8 chłopców. Staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci, ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Fascynują nas wszelkiego rodzaju eksperymenty i doświadczenia oraz wiedza i umiejętności zdobyte poprzez praktyczne działania. Bardzo chętnie uczestniczymy w zajęciach ruchowych, plastycznych i muzycznych. Przyjemność sprawiają nam spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy odpoczywamy słuchając bajek i muzyki relaksacyjnej. Jesteśmy zgraną grupą i pomagamy sobie nawzajem. Dbamy o to, aby atmosfera w naszej grupie była przyjazna i rodzinna oraz aby każdy czuł się u nas jak w domu.

Grupa 6 latków

Wychowawczyni: Bernadeta Wiśniewska - Mazepa

Oddział 6-latków liczy 16 dzieci, w tym 8 dziewczynek i 8 chłopców. Jest to grupa bardzo żywa i bardzo hałaśliwa, ale dość chętnie podejmująca zadania dydaktyczne i przedszkolne. Bardzo lubią zabawy ze śpiewem i elementem tańca. Oddział starszaków jest wesoły i ma duże poczucie humoru.

Klasa I

Wychowawczyni: Barbara Majkut

Klasa II

Wychowawczyni: Władysława Baj

Klasa III

Wychowawczyni: Teresa Muszyńska

Klasa IV

Wychowawczyni: Bożena Płachta

Klasa V

Wychowawczyni: Elżbieta Bukowińska

Klasa VI

Wychowawczyni: Ewelina Leboda

W klasie VI uczy się 20 uczniów, 10 dziewczynek i 10 chłopców. To grupa dzieci, która chętnie uczęszcza do szkoły i zawsze z zapałem angażuje się w przygotowanie różnych imprez i uroczystości szkolnych. Klasa jest bardzo żywiołowa, zawsze rozpiera ich energia, ale kiedy zajdzie potrzeba potrafią się zorganizować i pomóc sobie nawzajem.

Klasa VII

Wychowawczyni: Elżbieta Kluza

To siedemnastoosobowy, zgrany zespół, w skład którego wchodzą: 7 dziewczynek i 10 chłopców. Są grupą zdyscyplinowanych i ambitnych nastolatków, uzdolnionych sportowo i artystycznie- godnie reprezentują szkołę podczas zawodów sportowych, jak również trzon klasy stanowi zespół CANTA RHEI, który z dużymi sukcesami występuje w różnorodnych przeglądach, konkursach, czy lokalnych imprezach. Bieżący rok to dla nich nowe wyzwania- nowe przedmioty, jak: fizyka, chemia, biologia, język niemiecki, jednak podchodzą do nich z dużym zainteresowaniem i zapałem zgodnie z  maksymą, która brzmi: ”Cele są po to, by je osiągać”.

Klasa VIII

Wychowawca: Paweł Mazurkiewicz

Klasa ósma - to "pięciu wspaniałych". Skromni liczebnie, ale drzemie w nas siła. Nie dajemy się pokonać na boisku sportowym, w czym dopinguje  nas  wychowawca - wuefista. Jesteśmy również muzycznie uzdolnieni.

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019