Wycieczka klas 0-3 do Rzeszowa

Uczniowie klas najmłodszych wybrali się na wycieczkę do Rzeszowa. Główną atrakcją wyjazdu było kino, w którym dzieci obejrzały bajkę, a przy okazji uczyły się poprawnego zachowania w miejscach publicznych. Drugim punktem programu było podrzeszowskie centrum zabaw. Dzieci zjadły ciepły posiłek, który dostarczył im energii na zabawy. Atrakcji było bardzo dużo. Dzieci mogły zjeżdżać ze ślizgawek, bawić się w basenach kulkowych, grać w bilard, piłkarzyki oraz w kręgle. Największą atrakcją było rodeo. (Elżbieta Popowicz)

Dzień babci i dziadka w przedszkolu

Babcia i Dziadek to ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z okazji Ich święta 27 stycznia, dzieci z oddziałów przedszkolnych w Chałupkach Dębniańskich wraz z wychowawcami przygotowały ciekawe przedstawienie. Podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki z życzeniami i prezentowały swoje umiejętności taneczne oraz odśpiewano uroczyste „Życzymy, życzymy” przy akompaniamencie gitary, na której grała pani Elżbieta Wnęk. Były to wyjątkowe chwile pełne radości i uśmiechu. Po wystąpieniu dzieci głos zabrała pani dyrektor Lucyna Ładak i złożyła serdeczne życzenia wszystkim seniorom. Na zakończenie uroczystości przedszkolaczki wręczyły swoim babciom i dziadkom laurki. Po części artystycznej na gości czekał słodki poczęstunek. (Iwona Maluszczak)

Zabawa karnawałowa

W dniu 3 lutego 2016 r. uczniowie naszej szkoły bawili się na zabawie karnawałowej. W godzinach przedpołudniowych tańce, gry i zabawy miały zorganizowane młodsze dzieci. Po południu bawili się uczniowie klas starszych. Rodzice przygotowali smaczny poczęstunek dla dzieciaków, a nauczyciele zabawy i gry. Uczniowie otrzymywali drobne upominki za wygranie konkurencji oraz słodkości za udział w zabawach.. (Elżbieta Popowicz)

Festiwal kolęd

Dnia 26.01.2016 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbył się XIII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek. Tradycyjnie wzięli udział w tym festiwalu uczniowie naszej szkoły, niektórzy po raz pierwszy. Podczas prezentacji kolęd były nie tylko emocje ale także wielka radość ze wspólnego kolędowania wszystkich uczestników Festiwalu. Wsród nagród w kategori dzieci kl. I- III Wiktoria Sołga otrzymała wyróżnienie a Julia Baran zdobyła Nagrodę Gabriela III stopnia. Wśród solitstów dzieci kl. IV-VI, Gabriela Zalot zdobyła Nagrodę Gabriela II stopnia a Lilianna Bielecka uzyskała I miejsce. Wśród zespołów dzieci starszych zespół "Śpiewające Gwiadki" zdobył II miejsce a zespół wokalno - instrumentalny "Canta Rhei" otrzymał Nagrodę Gabriela I stopnia. Wszystkim dzieciom gratulujemy sukcesów i życzymy wszelkiego dobra i błogosławieństwa Bożej Dzieciny.(Elżbieta Wnęk)

Łyżwy w Tryńczy

W piątek po południu (22.01.2016 r.) klasa 6 pod opieką wychowawczyni wybrała się na łyżwy do Tryńczy. Niektórzy uczniowie po raz pierwszy mieli taki sprzęt sportowy na nogach, a trzeba przyznać radzili sobie rewelacyjnie. Aktywny wypoczynek z klasą to bardzo dobry pomysł. Dziękujemy serdecznie Pani Klin za transport i czas poświęcony naszej klasie. (Elżbieta Popowicz)

Kolęda misyjna

Uczniowie kl. VI w składzie: Wiktoria Cidyło, Łukasz Grabowiec, Anna Klin, Julia Lewcio, Paulina Piziak i Marcel Pięciak zaangażowali się w Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci. Podobnie jak w ubiegłym roku w okresie świątecznym odwiedzali parafian kolędując i przedstawiając krótki scenariusz kolędniczy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierali Misje oraz naszych kolędników przyjmując ich do domów i częstując herbatą i smakołykami. Mimo, że nie było łatwo wędrować nazbieraliśmy 930 zł. na pomoc dla dzieci na Madagaskarze. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazaną życzliwość.(Elżbieta Wnęk)

Jasełka w Ośrodku Kultury

Dnia 10 stycznia 2016 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich w ramach świątecznego kolędowania uczniowie naszej szkoły przedstawili Jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez p. katechetkę. W role Świętej Rodziny, pasterzy, królów, mieszkańców wcielili się uczniowie kl. III - VI. W jasełkach można było zobaczyć zwykłe troski Maryi i Józefa oraz problemy tych, którym dziś brakuje domu, środków do życia. Maryja z Józefem otrzymali pomoc od prostych pasterzy. Czy my dziś potrafimy dzielić się tym co mamy z potrzebującymi?. (Elżbieta Wnęk)

Jasełka

Przedświąteczny czas to czas przygotowań na przyjście Bożej Dzieciny. W naszej szkole w związku z tym odbyły się Jasełka przygotowane przez panią Elżbietę Wnęk. W wydarzeniu uczestniczyli wszyscy uczniowie, śpiewając kolędy i życząc sobie spokoju i radosnego przeżywania Świąt. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć - wystarczy kliknąć duży obrazek. (Elżbieta Popowicz)

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45