Pamięci Jana Pawła II

Uczniowie klasy IV pod kierunkiem pani Elżbiety Wnęk przygotowali program artystyczny poświęcony pamięci papieża Jana Pawła II. Program został przedstawiony społeczności szkolnej w dniu 14 kwietnia 2011 r.

Zuchy z Dębna

W dniu 7 kwietnia 2011 r. klasa trzecia gościła drużynę zuchów z Dębna prowadzoną przez panią Elżbietę Kisielewicz. Pod opieką siostry Ewy i pani Kisielewicz zuchy przyjechały na rowerach, aby zaprezentować swoją działalność i zaprzyjaźnić się z kolegami z sąsiedniej miejscowości. Dzieci bawiły się razem, śpiewały piosenki i uczestniczyły w konkursach. Miłe wrażenia pozostaną na długo w pamięci dzieci.

Pasowanie na czytelnika biblioteki

"Witajcie koledzy i koleżanki!

Czekają tu same niespodzianki!

W miłym towarzystwie dziś spędzicie czas,

Książki, czasopisma oczekują Was."

4 kwietnia 2011r. dyr szk. p. E. Romanowska pasowała uczniów kl.I na czytelników biblioteki. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe książeczki i dyplomy. Uroczystość przygotowała p. Władysława Baj.

Test klasy trzeciej

W dniu 31 marca 2011 r. klasa trzecia przystapiła do rozwiązywania Ogólnopolskiego Testu Kompetencji Trzecioklasisty. 18 uczniów "męczyło się" nad zadaniami z testu "Dzielni jak Gutek". W zadaniu otwartym ciekawie opowiadali, kim chcieliby zostać w przyszłości. Gdyby marzenia się spełniły, mielibysmy wielu specjalistów w różnych dziedzinach.

Uczniowie bardzo się denerwowali, ale udowodnili, że posiadaja wiele umiejętności i wiadomości.

GRATULUJEMY WYNIKÓW!

Powitanie Wiosny

Pierwszego dnia wiosny, w naszej szkole odbyły się lekcje. Uczennice klasy piątej postanowiły wyręczyć nauczycieli klas młodszych i poprowadzić zajęcia z dziećmi.

W drugiej części uczniowie prezentowali swoje stroje, wystepując przed kolegami i nauczycielami. Kolejnym etapem był pokaz tańca przygotowany przez uczennice klasy szóstej. Uroczysty dzień został zakończony przedstawieniem swoich zainteresowań i kolekcji ulubionych przedmiotów. Zapraszamy do galerii.

Narty

Uczennice naszej szkoły uczestniczyły w wycieczce do Puław zorganizowanej przez Zespół Szkół w Wierzawicach. Wycieczka odbyła się we wtorek 15-go lutego. Uczennice poćwiczyły umiejętność jeżdżenia na nartach. Opiekunem na wycieczce był pan Andrzej Popowicz.

Piękna i bestia

Walentynki

Walentynki w naszej szkole mają już wieloletnią tradycję. Uczniowie szykują się do tego święta przez kilka dni przygotowując kartki dla swoich kolegów, koleżanek, przyjaciół i sympatii. Kartki kupowane w sklepie zazwyczaj mają pięknie wypisane wiersze, natomiast te robione własnoręcznie są niejednokrotnie małymi dziełami sztuki. Samorząd szkolny prowadzi zbiórkę kartek wśród uczniów, a w dniu 14 lutego małe amorki rozdają te kartki adresatom.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64
Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019