Rozpoczęcie roku szkolnego

W dniu pierwszego września 2010r. po raz kolejny z radosnymi uśmiechami przywitaliśmy mury naszej szkoły. Uroczystości inaugurujące rok szkolny rozpoczęły się uczestnictwem we mszy świętej w Kościele Parafialnym. Następnie uczniowska brać wraz z wychowawcami przeszła do szkoły w której odbyła się akademia. Pierwszym punktem programu było powitanie nowej pani dyrektor, Elżbiety Romanowskiej. W dalszej części wysłuchaliśmy przemówienia Pani Dyrektor oraz występu artystycznego naszych uczniów. Po czym nastąpiło pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Pierwszaki najpierw wyrecytowały wiersze, a następnie złożyły uroczyste ślubowanie.

Pożegnania nadchodzi czas...

A oto i koniec roku zbiliża się nieuchronnie, klasa szósta jak co roku postanowiła zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia na szkolnym placu.

Samorządność

W niedzielę 30 maja 2010r. uczennice naszej szkoły wystapiły w Wierzawicach z okazji uroczystych obchodów 20 rocznicy powstania samorządu terytorialnego. Wystepy artystyczne odbyły się na placu przed Domem Kultury.

Dzień matki

25 maja i 26 maja uczniowie naszej szkoły zaprosili swoje mamy na uroczyste akademie im właśnie poświęcone. Śpiewy, tańce i wierszyki uczniowie pieknie przedstawili swoim mamusiom. Po wystepach na sali gimnastycznej mamy zostały zaproszone na poczęstunek do sal lekcyjnych. Było słodko, miło i uroczyście zarazem.

Wycieczka do Bałtowa

W dniu 7 maja 2010r. odbyła się wycieczka klasy trzeciej i czwartej do parku dinozaurów w Bałtowie. Uczniowie najpierw zwiedzili park, następnie obejrzeli film 5D, oddziałujący na 5 zmysłów. Ruchome fotele, podmuchy wiatru, krople rosy na twarzach, zapachy towarzyszące bohaterom były niemałą atrakcją tego pokazu.

Harce teatralne

Zespół teatralny "Cudaczek" działający w naszej szkole wystąpił z przedstawieniem pt. "Kopciuszek" w dniu 27.04.2010r. w ramach Powiatowego Przeglądu Teatralnego w Gminnym Ośrodku Kultury w Giedlarowej.

Witamy w Bibliotece

Tradycją naszej szkoły jest uroczystość powitania najmłodszej klasy w gronie czytelników biblioteki szkolnej. W tym roku klasa pierwsza, której wychowawczynią jest pani Teresa Muszyńska, również została powitana w czasie akademii przygotowanej właśnie z tej okazji. W środę 21 kwietnia uczniowie elegancko ubrani, pięknie recytowali wiersze. Nastepnym punktem programu było przedstawienie pt. "Kopciuszek", wystawione przez grupę teatralną z naszej szkoły. Grupa pod opieką pani Elżbiety Kluzy otrzymała gromkie brawa za wystep.

Dzień Seniora

Dzień seniora w naszej szkole odbył się dnia 22 stycznia. Dzieci z przedszkola zaprosiły swoich bliskich na występ artystyczny. Mali artyści pięknie śpiewali i recytowali wiersze, a z ich twarzyczek emanowała radość i szczerość. Uczniowie klas starszych, aktywnie działający w kółku teatralnym zaprosili wszystkich na przedstawienie jasełkowe do sali gimnastycznej. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i niesamowitym wdziękiem odgrywały swoje role.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55
Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2018