Konkurs języka angielskiego

W dniu 16 marca 2011 r. odbył się szkolny konkurs czytelniczy z języka angielskiego. W konkursie wzięli udział uczniowie klas V i VI. Przygotowanie do konkursu polegało na przeczytaniu lektury pt. "Marcel and the Shakespeare letters", natomiast zwycięzców wyłonił test składający się z 10 pytań dotyczących znajomości książki. Nagrody oraz dyplomy zostały wręczone w dniu święta wiosny. Laureatami zostali:

1. Maria Czerwonka - klasa V

2. Anna Dubiel - klasa V

3. Dominika Krawiec - klasa VI

Zwycięzcom gratuluję, a pozostałym serdecznie dziękuje za udział. A tym samym serdecznie zapraszam na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku.

Pamięci Jana Pawła II

Uczniowie klasy IV pod kierunkiem pani Elżbiety Wnęk przygotowali program artystyczny poświęcony pamięci papieża Jana Pawła II. Program został przedstawiony społeczności szkolnej w dniu 14 kwietnia 2011 r.

Zuchy z Dębna

W dniu 7 kwietnia 2011 r. klasa trzecia gościła drużynę zuchów z Dębna prowadzoną przez panią Elżbietę Kisielewicz. Pod opieką siostry Ewy i pani Kisielewicz zuchy przyjechały na rowerach, aby zaprezentować swoją działalność i zaprzyjaźnić się z kolegami z sąsiedniej miejscowości. Dzieci bawiły się razem, śpiewały piosenki i uczestniczyły w konkursach. Miłe wrażenia pozostaną na długo w pamięci dzieci.

Pasowanie na czytelnika biblioteki

"Witajcie koledzy i koleżanki!

Czekają tu same niespodzianki!

W miłym towarzystwie dziś spędzicie czas,

Książki, czasopisma oczekują Was."

4 kwietnia 2011r. dyr szk. p. E. Romanowska pasowała uczniów kl.I na czytelników biblioteki. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe książeczki i dyplomy. Uroczystość przygotowała p. Władysława Baj.

Test klasy trzeciej

W dniu 31 marca 2011 r. klasa trzecia przystapiła do rozwiązywania Ogólnopolskiego Testu Kompetencji Trzecioklasisty. 18 uczniów "męczyło się" nad zadaniami z testu "Dzielni jak Gutek". W zadaniu otwartym ciekawie opowiadali, kim chcieliby zostać w przyszłości. Gdyby marzenia się spełniły, mielibysmy wielu specjalistów w różnych dziedzinach.

Uczniowie bardzo się denerwowali, ale udowodnili, że posiadaja wiele umiejętności i wiadomości.

GRATULUJEMY WYNIKÓW!

Powitanie Wiosny

Pierwszego dnia wiosny, w naszej szkole odbyły się lekcje. Uczennice klasy piątej postanowiły wyręczyć nauczycieli klas młodszych i poprowadzić zajęcia z dziećmi.

W drugiej części uczniowie prezentowali swoje stroje, wystepując przed kolegami i nauczycielami. Kolejnym etapem był pokaz tańca przygotowany przez uczennice klasy szóstej. Uroczysty dzień został zakończony przedstawieniem swoich zainteresowań i kolekcji ulubionych przedmiotów. Zapraszamy do galerii.

Narty

Uczennice naszej szkoły uczestniczyły w wycieczce do Puław zorganizowanej przez Zespół Szkół w Wierzawicach. Wycieczka odbyła się we wtorek 15-go lutego. Uczennice poćwiczyły umiejętność jeżdżenia na nartach. Opiekunem na wycieczce był pan Andrzej Popowicz.

Piękna i bestia

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53
Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2018