Choinka szkolna

Wyjazd na narty

W środę 20 stycznia kilkoro uczniów naszej szkoły wzięło udział w wycieczce na stok narciarski "Kiczera" w Puławach Górnych. Po przyjeździe na miejsce i wypożyczeniu sprzętu narciarskiego, pod okiem instruktorów i opiekunów, próbowali swych sił w jeździe na nartach. Wszyscy cali i zadowoleni wrócili do domów z nadzieją, że następny taki wyjazd odbędzie się jeszcze tej zimy.

Widok z wyciągu krzesełkowego

Kronika fotograficzna 2008/2009

1 września przywitaliśmy rok szkolny 2008/2009 nie tylko w wakacyjnym słońcu ale również w wakacyjnym nastroju.

Góra grosza

Akcja Góra Grosza organizowana przez Towarzystwo „Nasz Dom”, została na stałe wpisana do kalendarza wydarzeń naszej szkoły. Tegoroczna edycja jest juz dziesiątą z kolei. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. W naszej szkole uczennice klasy szóstej dotarły do każdego ucznia, zbierając datki czyli przysłowiowe grosiki. Wszyscy uczniowie chętnie wrzucali pieniążki do skarbonki.

Akcja Pomocy Dzieciom

Od 30 listopada 2009 zbieramy w naszej szkole dary w ramach Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Zbieramy trwałą żywność (cukier, mąkę, ryż, kaszę, olej, makaron, puszki mięsne i rybne); słodycze, ubrania, buty, środki higieniczne, zeszyty, kredki, książki, zabawki.
Zapraszamy do udzielenia pomocy tym którzy jej potrzebują. Wszyscy Darczyńcy otrzymają Akcyjne Słoneczko.

Zwykła kromka chleba
ma wspaniały smak,
Co dzień jej potrzeba,
a niektórym brak.
Podziel się z kolegą,
mniej od Ciebie ma.
Pierwszy wyjdź do niego...

Słowa: Z. Stawecki

Pożegnanie jesieni

Tradycyjnie w naszej szkole odbyła się  uroczystość pożegnania jesieni. W dniu 25 listopada uczniowie klas 0 - 4 przebrani w piękne jesienne stroje recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Święto Niepodległości

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości.
Dzień 11 listopada jest dla Polaków symbolem walki o wolność, miłości ojczyzny, symbolem wiary i zwycięstwa.
Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego.

Wmurowanie kamienia węgielnego

W dniu 19 października odbyła się w naszej szkole uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę hali gimnastycznej. Zaproszeni goście uczestniczyli we mszy świętej oraz obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów naszej szkoły.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45