Przedstawienie

Klasa piąta wystapia z przedstawieniem pt. "Powrót taty".

Mikołajki w naszej szkole

Konkurs o jesieni

W piątek 26.11.2010r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Poetyckim Konkursie o Jesieni. Recytowali wiersze i pokazywali swoje stroje. Wysiłki dzieci zostały nagrodzone.

Przedstawienie

22 listopada 2010 r. uczniowie klasy trzeciej wystapili przed swoimi kolegami z przedstawieniem o jesieni i przygotowaniach leśnych zwierząt do zimy.. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11.2010r. obchodzony był Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie klas 0-3 poznali historię powstania pluszaka oraz opowiadali o swoich ulubieńcach.

Święto niepodległości

Uroczysta akademia z tej okazji została przygotowana przez panią Elżbietę Kluzę.

Dzień nauczyciela

"Z rąk do rąk podajemy, skromnej mądrości dar zwyczajny"

14 października to święto wszytkich pracowników szkoły. W naszej Szkole z tej okazji odbyła się uroczysta akademia. Część artystyczną przygotowali uczniowie z pomocą pań Barbary Majkut i Elżbiety Popowicz. W pierwszej odsłonie pojawili się uczniowie klas młodszych z piosenkami i wierszykami recytowanymi od serca dla swoich pań i panów. W odsłonie drugiej zobaczyliśmy pokaz mody dla nauczycieli. Natomiast w trzecim akcie przedstawienia pojawiły się nagrody - słoneczka rozdawane nauczycielom za ich niezwykłe zdolności, cechy charakteru i umiejętności. Nagrody te rozdane zostały przez znane osoby ze świata muzyki, sztuki i filmu. Pokaz mody prowadziła Weronika Paszek, natomiast koncert z nagrodami prowadzili Maria Czerwonka, Anna Hader i Mateusz Jużyniec z klasy piątej. Zapraszamy do galerii.

Zawody sportowe

W dniu 18 września uczniowie naszej szkoły reprezentowali nas na zawodach sportowych w Starym Mieście. Była to już czwarta kolejka gminnej ligi mini-piłki nożnej wiosna/jesień 2010. Drużyna nasza w składzie: Marcin Szpila, Bartłomiej Pająk, Adrian Tołpa, Patryk Woś, Bartosz Romanowski i Sylwester Pająk  zagrała cztery mecze w tym jeden zaległy z poprzednich zawodów. W tej kolejce chłopcy wygrali dwa mecze, jeden zakończył się remisem. Mocno trzymamy kciuki za następne mecze, które odbędą się 24.092010r w Przychojcu i 2.10.2010 w Dębnie.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49