Konkurs Języka Angielskiego

23 marca 2010 r. odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "The Real Mccoy and other ghost stories". W konkursie uczestniczyli uczniowie klasy szóstej, którzy przeczytali sześć opowiadań w języku angielskim. Pytania konkursowe miały formę testu. Pierwsze miejsce zajęła Eliza Bojda, drugie Sławomir Maj, a trzecie Natalia Wnęk. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy pozostałych uczniów do brania udziału w innych konkursach.

Konkurs Ekologiczny

19 kwietnia 2010 r. odbyła się kolejna edycja konkursu ekologicznego "Żyjmy zdrowo". Celem konkursu było propagowanie zdrowego trybu życia. W rywalizacji o pierwsze miejsce wzięły udział trzy czteroosobowe drużyny z klas 4-6. Uczniowie w trzech etapach rozwiązywali zadania. Pierwszy i drugi etap  związany był z wiedzą teoretyczną. Zawodnicy losowali pytania i odpowiadali na nie. W trzecim etapie uczniowie mieli odgadnąć skład sałatki owocowej przygotowanej przez organizatora konkursu, panią Krystynę Łokaj. Sałatka smakowała reprezentacjom klas, w związku z tym nie mieli oni kłopotów z odgadnięciem nazw owoców. Na zwycięzców i uczestników czekały dyplomy i pamiątkowe książeczki.

Dzień ziemi

'Ziemia nie jest własnością człowieka - to człowiek należy do ziemi'.

Pod tym hasłem podpisali się uczniowie naszej szkoły w przedstawieniu przygotowanym przez nauczycielkę przyrody w naszej szkole panią Krystynę Łokaj.

Rocznica

W piątą rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II uczniowie naszej szkoły wraz z panią Elżbietą Wnęk zaprezentowali montaż słowno muzyczny.

Wieści gminne

W dniu 30 kwietnia w Gminie Leżajsk została zorganizowana akcja rozdawania flag państwowych. Każdy mieszkaniec gminy mógł przyjść do szkoły i odebrać Wieści Gminne z załączoną do nich flagą. Akcję koordynowała pani Teresa Muszyńska. Chętnie pomogły jej uczennice klasy szóstej: Magdalena Kojder i Dominika Kot.

3 maja

W  dniu 30 kwietnia 2010r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uroczysta akademia została przygotowana przez panią Bożenę Płachtę.

Teścik

Klasa trzecia, której wychowawczynią jest pani Władysława Baj przystapiła do pisania teściku dla klas trzecich w dniu 14.04.2010r. Mamy nadzieję, że uczniowie wykażą się dużą wiedzą i umiejętnościami. Trzymamy kciuki.

Teatrzyk

W poniedziałek 31 maja 2010 r. w naszej szkole gościł teatrzyk z przedstawieniem pt. "Pieskie życie ". Teatrzyk obejrzeli uczniowie klas 0-4. Wszyscy byli zachwyceni zabawnymi perypetiami psa i kota.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45