Góra grosza

Akcja Góra Grosza organizowana przez Towarzystwo „Nasz Dom”, została na stałe wpisana do kalendarza wydarzeń naszej szkoły. Tegoroczna edycja jest juz dziesiątą z kolei. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. W naszej szkole uczennice klasy szóstej dotarły do każdego ucznia, zbierając datki czyli przysłowiowe grosiki. Wszyscy uczniowie chętnie wrzucali pieniążki do skarbonki.

Akcja Pomocy Dzieciom

Od 30 listopada 2009 zbieramy w naszej szkole dary w ramach Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Zbieramy trwałą żywność (cukier, mąkę, ryż, kaszę, olej, makaron, puszki mięsne i rybne); słodycze, ubrania, buty, środki higieniczne, zeszyty, kredki, książki, zabawki.
Zapraszamy do udzielenia pomocy tym którzy jej potrzebują. Wszyscy Darczyńcy otrzymają Akcyjne Słoneczko.

Zwykła kromka chleba
ma wspaniały smak,
Co dzień jej potrzeba,
a niektórym brak.
Podziel się z kolegą,
mniej od Ciebie ma.
Pierwszy wyjdź do niego...

Słowa: Z. Stawecki

Pożegnanie jesieni

Tradycyjnie w naszej szkole odbyła się  uroczystość pożegnania jesieni. W dniu 25 listopada uczniowie klas 0 - 4 przebrani w piękne jesienne stroje recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Święto Niepodległości

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości.
Dzień 11 listopada jest dla Polaków symbolem walki o wolność, miłości ojczyzny, symbolem wiary i zwycięstwa.
Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego.

Wmurowanie kamienia węgielnego

W dniu 19 października odbyła się w naszej szkole uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę hali gimnastycznej. Zaproszeni goście uczestniczyli we mszy świętej oraz obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów naszej szkoły.

Budowa nowej sali gimnastycznej

Tu powstanie nowa sala gimnastyczna. Wszyscy uczniowie mają nadzieję, że będą mogli z niej korzystać już niebawem, a tym samym rozwijać swoje zainteresowania i pasje sportowe. Zapraszamy do galerii zdjęć przedstawiających kolejne etapy budowy.

Dzień Nauczyciela 2009

"Jakże nie płynąć w podzięce..." Jak co roku uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela odbyła się w naszej szkole 14 października. Uczniowie z tej okazji recytowali piękne wiersze i śpiewali piosenki, chwytając za serca wszystkich obecnych. Niejednemułezka wzruszenia zakręciła się gdzieś tam w kąciku oka.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010 odbyło się na placu przed szkołą. Słoneczna pogoda przywitała i uczniów i nauczycieli. Po wystepach klas starszych miało miejsce pasowanie na ucznia. Nowi uczniowie naszej szkoły złozyli uroczyste ślubowanie, po czym otrzymali pamiątkowe drobiazgi. Wychowawczynią klasy pierwszej została pani Teresa Muszyńska.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43