Dzień matki

25 maja i 26 maja uczniowie naszej szkoły zaprosili swoje mamy na uroczyste akademie im właśnie poświęcone. Śpiewy, tańce i wierszyki uczniowie pieknie przedstawili swoim mamusiom. Po wystepach na sali gimnastycznej mamy zostały zaproszone na poczęstunek do sal lekcyjnych. Było słodko, miło i uroczyście zarazem.

Wycieczka do Bałtowa

W dniu 7 maja 2010r. odbyła się wycieczka klasy trzeciej i czwartej do parku dinozaurów w Bałtowie. Uczniowie najpierw zwiedzili park, następnie obejrzeli film 5D, oddziałujący na 5 zmysłów. Ruchome fotele, podmuchy wiatru, krople rosy na twarzach, zapachy towarzyszące bohaterom były niemałą atrakcją tego pokazu.

Harce teatralne

Zespół teatralny "Cudaczek" działający w naszej szkole wystąpił z przedstawieniem pt. "Kopciuszek" w dniu 27.04.2010r. w ramach Powiatowego Przeglądu Teatralnego w Gminnym Ośrodku Kultury w Giedlarowej.

Witamy w Bibliotece

Tradycją naszej szkoły jest uroczystość powitania najmłodszej klasy w gronie czytelników biblioteki szkolnej. W tym roku klasa pierwsza, której wychowawczynią jest pani Teresa Muszyńska, również została powitana w czasie akademii przygotowanej właśnie z tej okazji. W środę 21 kwietnia uczniowie elegancko ubrani, pięknie recytowali wiersze. Nastepnym punktem programu było przedstawienie pt. "Kopciuszek", wystawione przez grupę teatralną z naszej szkoły. Grupa pod opieką pani Elżbiety Kluzy otrzymała gromkie brawa za wystep.

Dzień Seniora

Dzień seniora w naszej szkole odbył się dnia 22 stycznia. Dzieci z przedszkola zaprosiły swoich bliskich na występ artystyczny. Mali artyści pięknie śpiewali i recytowali wiersze, a z ich twarzyczek emanowała radość i szczerość. Uczniowie klas starszych, aktywnie działający w kółku teatralnym zaprosili wszystkich na przedstawienie jasełkowe do sali gimnastycznej. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i niesamowitym wdziękiem odgrywały swoje role.

Spotkanie z policjantem

W czwartek, tuż przed feriami szkołę naszą odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku. Rozmawiali oni na temat bezpieczeństwa w czasie ferii najpierw z młodszymi dziećmi naszej szkoły, a póżniej ze starszymi. Podczas spotkania przypomnieli nie tylko zasady związane z bezpieczną zabawą ale również przestrzegali przed występującymi  zagrożeniami.

Fatamorgana

Tańczące uczennice naszej szkoły miały okazję zaprezentować swoje umiejetności na przeglądzie amatorskich zespołów tanecznych "Fatamorgana" w Giedlarowej. Przegląd odbył się w lutym.

Chwalmy Pana

19 stycznia 2010 r. uczennica klasy szóstej Natalia Wnęk wzieła udział w Gminnym Konkursie "Chwalmy Pana", którego celem była m.in. popularyzacja utworów o treści religijnej. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych gminy Leżajsk. Natalia zdobyła drugie miejsce. Gratulujemy.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45