Rocznica

W piątą rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II uczniowie naszej szkoły wraz z panią Elżbietą Wnęk zaprezentowali montaż słowno muzyczny.

Wieści gminne

W dniu 30 kwietnia w Gminie Leżajsk została zorganizowana akcja rozdawania flag państwowych. Każdy mieszkaniec gminy mógł przyjść do szkoły i odebrać Wieści Gminne z załączoną do nich flagą. Akcję koordynowała pani Teresa Muszyńska. Chętnie pomogły jej uczennice klasy szóstej: Magdalena Kojder i Dominika Kot.

3 maja

W  dniu 30 kwietnia 2010r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uroczysta akademia została przygotowana przez panią Bożenę Płachtę.

Teścik

Klasa trzecia, której wychowawczynią jest pani Władysława Baj przystapiła do pisania teściku dla klas trzecich w dniu 14.04.2010r. Mamy nadzieję, że uczniowie wykażą się dużą wiedzą i umiejętnościami. Trzymamy kciuki.

Teatrzyk

W poniedziałek 31 maja 2010 r. w naszej szkole gościł teatrzyk z przedstawieniem pt. "Pieskie życie ". Teatrzyk obejrzeli uczniowie klas 0-4. Wszyscy byli zachwyceni zabawnymi perypetiami psa i kota.

Dzień dziecka

Z okazji Dnia dziecka w naszej szkole odbyły się dwie wycieczki do Rzeszowa. Dzieci obejrzały film pt. 'Niania - wielkie bum' w kinie Helios. Czekając na projekcją filmu uczennice klasy szóstej spróbowały swoich sił w karaoke. Śpiewały utwór 'Dżaga'. Wszystkim wystep się podobał. Przed wejściem do sali kinowej każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek. Sam film był nie tylko wzruszający i śmieszny, ale również bardzo pouczający. Po filmie wszyscy poszliśmy na małe co nieco do pobliskiej restauracji:) Wróciliśmy ze śpiewem na ustach, żałując, że wycieczka trwała tak krótko. Uczniowie klas zerowej, pierwszej i drugiej mieli zorganizowane zajęcia w szkole. Nie obyło się bez zabaw, konkursów i oczywiście pieczonej kiełbaski, której zapach roznosił sie po szkole od samego rana.

Zabawa choinkowa

Tradycyjnie w czasie karnawału w naszej szkole odbywa się zabawa choinkowa, a sala gimnastyczna zamienia się w prawdziwa salę balową. W tym roku bawiliśmy się 30 stycznia. W godzinach przedpołudniowych bawiły się dzieci z klas 0-3, zaś po południu swoją zabawę mieli uczniowie z klas starszych. Młodsi uczniowie poprzebierali się za wróżki, królewny, piratów i przeróżne postaci z bajek.
W czasie zabawy nauczyciele zorganizowali dzieciom wiele konkursów i zabaw. Czas płynął bardzo szybko, a dzieci bawiły się wyśmienicie.

Konkurs Informatyczny

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Szkolnym Konkursie Informatycznym na wykonanie prezentacji multimedialnej pt. "Najpiękniejsze miejsca w Polsce".
W konkursie oceniono 17 prac w dwóch kategoriach: dla klasy piątej i szóstej.

Wyniki konkursu:

Klasa V
I miejsce -
Rydzik Alicja
II miejsce -
Maj Gabriela i Strug Sylwia
III miejsce -
Czekajło Adrian i Kondub Błażej

Klasa VI
I miejsce - Bojda Eliza
II miejsce - Kot Dominika
I miejsce - Kojder Magdalena

Nagrody i dyplomy zostały uroczyście wręczone w czasie apelu szkolnego dnia 2 czerwca 2010r.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43