Zabawa Karnawałowa

W dniach 9 i 10 lutego 2011r. w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe. Uczniowie bawili się w dwóch grupach. Od godziny 12.00 klasy młodsze, a w godzinach popołudniowych  klasy starsze.  W czasie zabawy odbywały się różne konkursy, w których dzieci bardzo chętnie uczestniczyły.

Uczniowie bawili się pod opieką wychowawców i swoich rodzców. Jak co roku rodzice przygotowali dla dzieci poczęstunek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

RoboInformatyka

Zajęcia z RoboInformatyki odbywają się w naszej szkole od października 2010 r. Uczniowie w atmosferze zabawy realizują założone zadania przy pomocy wykonanych przez siebie konstrukcji. Dzieci pracują w zespołach konstruując i programując niezależnego robota, który ma wykonać określone zadanie. Zadania dla robotów to sprzątanie obszaru, liczenie kolorowych kulek czy przepychanie innego robota poza wyznaczona linię. Na każdych zajęciach uczniowie mają do wykonania inny projekt. W czasie zajęć dzieci pracują na klockach LEGO Mindstorm NXT, składających się z elementów konstrukcyjnych i elektronicznych.

Festiwal Kolęd

14 stycznia uczennice naszej szkoły wzięły udział w VIII Festiwalu Kolęd który odbył się w Wierzawicach. Zapraszamy do galerii.

Dzień Babci i Dziadka

W Szkole Podstawowej w Chałupkach Dębniańskich 14.01.2011 r. o godzinie 11.00 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora.

Dzieci klasy zerowej przywitały gości, a nastepnie "Polonezem" rozpoczęły uroczystość. Wszystkie dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i przedstawiały krótkie inscenizacje. Po części artystycznej "zerówiaki" odspiewały "Sto lat" i złożyły życzenia swoim babciom i dziadkom, a także wręczyły laurki własnoręcznie wykonane.

W miłej atmosferze każdy z uczestników oraz goście zostali zaproszeni do poczęstunku, a następnie na przedstawienie "Jasełek" w wykonaniu uczniów niepublicznego Gimnazjum w Dębnie.

Przedstawienie

Klasa piąta wystapia z przedstawieniem pt. "Powrót taty".

Mikołajki w naszej szkole

Konkurs o jesieni

W piątek 26.11.2010r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Poetyckim Konkursie o Jesieni. Recytowali wiersze i pokazywali swoje stroje. Wysiłki dzieci zostały nagrodzone.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45