Spotkanie z Franklinem

6 marca po raz kolejny najmłodsi wychowankowie naszej szkoły dzięki współpracy Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w Chałupkach Dębniańskich uczestniczyły w spotkaniu z literaturą dziecięcą. Tym razem szkołę odwiedził lubiany przez wszystkich dzieci "Franklin".

Smok w naszej szkole

W dniu 28 lutego 2012 r.  dzieci spotkały się ze "Smokiem Novusiem". Spotkanie to zorganizowane zostało we współpracy z Domem Kultury w Chałupkach Dębniańskich, a poświęcone było wspólnemu czytaniu bajek.

Bezpieczne ferie

W piątek 27.01.2012 r. policjanci z Posterunku Policji  w Grodzisku Dolnym przeprowadzili w naszej szkole pogadankę na temat bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych. Przywieżli ciekawe materiały oraz drobne upominki dla uczniów w postaci pasków odblaskowych. Przypomnieli uczniom aby bawili się tylko w bezpiecznych miejscach, takich jak place zabaw i boiska, nie zjeżdżali na sankach z pagórków znajdujących się przy drogach lub rzekach. Zwrócili uwagę na niebezpieczeństwa ślizgania się na zamarzniętych jeziorach, stawach i rzekach. Przypomnieli także zasady bezpiecznego poruszania się w trudnych warunkach zimowych.

Zabawa karnawałowa

W czwartek 26 stycznia 2012 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zabawie choinkowej, która trwała od 9.00 do 13.00 dla klas przedszkolnych i 1-3. Zabawa dla klas 4-6 odbyła się w godzinach popołudniowych. Rodzice uczniów przygotowali poczęstunek i napoje dla zmęczonych tańcami i konkursami pociech. Wszyscy bawili się znakomicie.

Dzień babci i dziadka

Uczniowie przedszkola i klas 1-3 zaprosili swoich dziadków na przedstawienie z okazji ich święta. Dzieci śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Przygotowano także poczęstunek dla kochanych babć i dziadków.

Jasełka

W czwartek 22 grudnia 2011 r. w naszej szkole odbyły się szkolne jasełka. Uczniowie klasy drugiej i trzeciej w pięknych strojach zaprezentowali misterium narodzin Bożej Dzieciny. Przedstawieniu towarzyszył śpiew pięknych polskich kolęd. O oprawe muzyczną zadbała pani Elżbieta Wnęk, grając na gitarze. Uczniów przygotowały panie Teresa Muszyńska i Zofia Kochman. Na zakończenie tej uroczystej chwili pani dyrektor szkoły Elżbieta Romanowska złożyła wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne.

Mikołajki

W dniu 6 grudnia 2011 r. naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Przyniósł prezenty dla wszystkich dzieci.

Pożegnanie jesieni

We wtorek 29.11.2011r. odbył się konkurs recytatorski o jesieni. Uczniowie przygotowli wiersze związane tematycznie z jesienią oraz odpowiednie stroje. Dodatkową atrakcją był wybór Miss i Mistera jesieni.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2018