Powitanie Wiosny

Pierwszego dnia wiosny, w naszej szkole odbyły się lekcje. Uczennice klasy piątej postanowiły wyręczyć nauczycieli klas młodszych i poprowadzić zajęcia z dziećmi.

W drugiej części uczniowie prezentowali swoje stroje, wystepując przed kolegami i nauczycielami. Kolejnym etapem był pokaz tańca przygotowany przez uczennice klasy szóstej. Uroczysty dzień został zakończony przedstawieniem swoich zainteresowań i kolekcji ulubionych przedmiotów. Zapraszamy do galerii.

Narty

Uczennice naszej szkoły uczestniczyły w wycieczce do Puław zorganizowanej przez Zespół Szkół w Wierzawicach. Wycieczka odbyła się we wtorek 15-go lutego. Uczennice poćwiczyły umiejętność jeżdżenia na nartach. Opiekunem na wycieczce był pan Andrzej Popowicz.

Piękna i bestia

Walentynki

Walentynki w naszej szkole mają już wieloletnią tradycję. Uczniowie szykują się do tego święta przez kilka dni przygotowując kartki dla swoich kolegów, koleżanek, przyjaciół i sympatii. Kartki kupowane w sklepie zazwyczaj mają pięknie wypisane wiersze, natomiast te robione własnoręcznie są niejednokrotnie małymi dziełami sztuki. Samorząd szkolny prowadzi zbiórkę kartek wśród uczniów, a w dniu 14 lutego małe amorki rozdają te kartki adresatom.

Wyjazd do kina

W dniu 16 lutego 2011r. grupa uczniów naszej szkoły dołączyła do wycieczki organizowanej przez p. Elżbietę Popowicz. Uczniowie klas V i VI obejrzeli film pt. "Podróże Guliwera" w technice 3D. Projekcja filmu odbyła się w kinie "Zorza" w Rzeszowie. Film był interesujący, więc uczniowie wrócili z wycieczki zadowoleni.

Zabawa Karnawałowa

W dniach 9 i 10 lutego 2011r. w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe. Uczniowie bawili się w dwóch grupach. Od godziny 12.00 klasy młodsze, a w godzinach popołudniowych  klasy starsze.  W czasie zabawy odbywały się różne konkursy, w których dzieci bardzo chętnie uczestniczyły.

Uczniowie bawili się pod opieką wychowawców i swoich rodzców. Jak co roku rodzice przygotowali dla dzieci poczęstunek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

RoboInformatyka

Zajęcia z RoboInformatyki odbywają się w naszej szkole od października 2010 r. Uczniowie w atmosferze zabawy realizują założone zadania przy pomocy wykonanych przez siebie konstrukcji. Dzieci pracują w zespołach konstruując i programując niezależnego robota, który ma wykonać określone zadanie. Zadania dla robotów to sprzątanie obszaru, liczenie kolorowych kulek czy przepychanie innego robota poza wyznaczona linię. Na każdych zajęciach uczniowie mają do wykonania inny projekt. W czasie zajęć dzieci pracują na klockach LEGO Mindstorm NXT, składających się z elementów konstrukcyjnych i elektronicznych.

Festiwal Kolęd

14 stycznia uczennice naszej szkoły wzięły udział w VIII Festiwalu Kolęd który odbył się w Wierzawicach. Zapraszamy do galerii.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43