Dzień babci i dziadka

Uczniowie przedszkola i klas 1-3 zaprosili swoich dziadków na przedstawienie z okazji ich święta. Dzieci śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Przygotowano także poczęstunek dla kochanych babć i dziadków.

Jasełka

W czwartek 22 grudnia 2011 r. w naszej szkole odbyły się szkolne jasełka. Uczniowie klasy drugiej i trzeciej w pięknych strojach zaprezentowali misterium narodzin Bożej Dzieciny. Przedstawieniu towarzyszył śpiew pięknych polskich kolęd. O oprawe muzyczną zadbała pani Elżbieta Wnęk, grając na gitarze. Uczniów przygotowały panie Teresa Muszyńska i Zofia Kochman. Na zakończenie tej uroczystej chwili pani dyrektor szkoły Elżbieta Romanowska złożyła wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne.

Mikołajki

W dniu 6 grudnia 2011 r. naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Przyniósł prezenty dla wszystkich dzieci.

Pożegnanie jesieni

We wtorek 29.11.2011r. odbył się konkurs recytatorski o jesieni. Uczniowie przygotowli wiersze związane tematycznie z jesienią oraz odpowiednie stroje. Dodatkową atrakcją był wybór Miss i Mistera jesieni.

Wycieczka do Rzeszowa

W dniu 15 listopada 2011 r. uczniowie klas 1-3 i przedszkola uczestniczyli w wycieczce do Rzeszowa. Obejrzeli bajkę w kinie Helios oraz spędzili miło czas na placu zabaw "Fantazja".

Dzień Niepodległości

W poniedziałek 14 listopada 2011 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji rocznicy odzyskania niepodległości. Akademię przygotowała pani Elżbieta Kluza.

Wycieczka do Przemyśla

We wtorek 08.11.2011 r. uczniowie z klasy 5 naszej szkoły wraz z uczniami Gimnazjum w Wierzawicach i opiekunami p. Adamem Kniaziewiczem i p. Andrzejem Popowiczem wzięli udział w zajęciach ze strzelectwa sportowego na strzelnicy LOK w Przemyślu.
Na wstępie, opiekin strzelnicy - instruktor strzelectwa sportowego zapoznał uczestników zajęć z budową broni, ogólnymi zasadami bezpieczeństwa podczas strzelania oraz z zasadami zachowania i postępowania na stanowisku strzeleckim.
Następnie przystąpiono do najbardziej oczekiwanego momentu. Uczniowie w ośmioosobowych grupach mieli okazję spróbowania swoich sił w strzelaniu do tarcz z karabinków pneumatycznych.
W zorganizowanych zajęciach najcelniejszym okiem okazał się uczeń naszej szkoły - Marcin Szpila.
Dodatkową atrakcją w tym dniu było zjeżdżanie na sankach Toru saneczkowego POSiR w Przemyślu.

Teatrzyk

W dniu 3.11.2010r. po raz kolejny  w murach naszej szkoły gościliśmy teatr "Płomyczek" z Jarosławia. Przedstawienie pt. "Leśne porządki" obejrzeli uczniowie przedszkola i klas 1-4. Aktorzy wprowadzili dzieci w świat lasu, zapoznali z zasadami w nim panującymi i zachęcali do zachowania ciszy w czasie wycieczek do lasu oraz pozostawienia po sobie porządku.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45