Jasełka

W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w jasełkach i spotkaniu opłatkowym. Pani Elżbieta Wnęk przygotowała przedstawienie narodzin Jezusa z klasą piątą oraz krótką scenkę wigilijną z klasą szóstą. Uczennice klasy szóstej opowiedziały historię narodzenia Pana oraz uświetniły spotkanie śpiewem kolęd. W przedstawieniu wzięli udział również uczniowie klasy trzeciej. Na koniec pani Dyrektor Lucyna Ładak wraz z księdzem proboszczem Janem Szczepaniakiem złożyli wszystkim serdeczne życzenia świąteczne po czym nastąpiło dzielenie się opłatkiem i składanie indywidualnych życzeń. (Elżbieta Popowicz)

Mikołajki

W dniu 6 grudnia 2013 r. do naszej szkoły przybył Święty Mikołaj wraz z pomocnikami, aby rozdać wszystkim dzieciom prezenty. Klasy kolejno udawały się na spotkanie ze świętym. Najwięcej frajdy miały przedszkolaki odpowiadając na bardzo trudne pytania Mikołaja. Starsze dzieci przyznawały się do niektórych grzeszków i obiecywały poprawę.

(Elżbieta Popowicz)

Zabawa andrzejkowa

W dniu 28 listopada 2013 r. w naszej szkole odbyły się zabawy andrzejkowe. W godzinach przedpołudniowych bawiły się dzieci klas 1-3 oraz przedszkolaki pod opieką swoich wychowawców. Były tańce i zabawy typowo andrzejkowe. Natomiast po południu na zabawę przyszły klasy 4-6. Zabawa odbyła się na sali gimnastycznej. Uczniowie klasy szóstej i samorząd szkolny zorganizowali zabawy i wróżby. Było wesoło i tanecznie.

Konkurs o Patronie Szkoły

Konkurs "Życie i działalność św. Stanisława Kostki" miał na celu propagowanie wśród uczniów wiedzy n/t szkolnego patrona. Odbył się 6.11.2013 r. Uczestniczyło w nim 7 uczniów z klas V-VI. Najlepsi z nich to: Katarzyna Gronowicz (I miejsce), Faustyna Goch i Arkadiusz Pucia (II miejsce). Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, zaś pozostali piękne kalendarze. (Elżbieta Kluza)

Konkurs Biblijny

Konkurs Biblijny z Ewangelii wg św. Marka etap szkolny odbył się 13 listopada 2013 r. I miejsce - Magdalena Rydzik II miejsce - Katarzyna Gronowicz III miejsce - Magdalena Romanowska (Elżbieta Wnęk)

Wycieczka do Nowej Dęby

W dniu 7 listopada 2013 r. odbyła się wycieczka klas 0-3 do Fabryki Ozdób Choinkowych w Nowej Dębie..

Święto Odzyskania Niepodległości

W dniu 8 listopada 2013 r. w naszej szkole odbyła sie uroczysta akademia poświęcona 95-tej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Akademia została przygotowana przez panie Elżbietę Kluzę i Bożenę Płachtę. Uczniowie biorący udział w akademii śpiewali pieśni patriotyczne oraz recytowali wiersze o tematyce powstańczej oraz narodowościowej. Wszystko to przeplatane było omówieniem historycznym wydarzeń z tamtego okresu. W akademii wystąpili uczniowie klas 3, 5, 6. Na zakończenie Pani Dyrektor przypomniała, że poniedziałek czyli 11 listopada jest dniem wolnym od nauki.

Korzystając z okazji zebrania się całej społeczności uczniowskiej Dyrektor Szkoły wręczyła dyplom uczniowi klasy szóstej Mateuszowi Majkutowi za wyniki osiągnięte w biegu na 1000 metrów. (Elżbieta Popowicz)

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2018