Przedstawienie Zmartwienie drogi

Sprawdzian

3 kwietnia 2012 r. 18 uczniów klasy VI naszej szkoły przystąpiło do Ogólnopolskiego Sprawdzianu klas VI.

Rocznica śmierci bł. Jana Pawła II

W piątek 30 marca 2012 r. obchodzona była VII rocznica śmierci błogosławionego Jana Pawła II. Dzieci zaprezentowały wybrane wydarzenia z życia Jana Pawła z czasów jego młodości i po wyborze na Stolicę Piotrową. Zaśpiewały też piosenki związane z papieżem m.in. "Barka", "Hej baco", "Santo subito". Podczas uroczystości wszyscy obejrzeli też prezentację ze zdjęciami z Janem Pawłem II.

Konkurs Eko-przyjaciel

Uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w konkursie "Eko-przyjaciel" zorganizowanym przez Stare Miasto - Park. Wykonali figury przestrzenne wykorzystując surowce wtórne. Na zajęciach dzieci rozmawiały na temat korzyści wynikających z segregacji odpadów oraz zagrożeń dla środowiska. Uczniowie zajęli następujące miejsca:

I miejsce - Arkadiusz Maj (wykonał pociąg)

II miejsce - Maksymilian Maj (wykonał Myszkę Miki)

III miejsce - Karol Romanowski (wykonał robota)

Chłopcy bardzo ucieszyli się z nagród wręczonych przez organizatorów.

Rocznica

Pierwszy dzień wiosny

Wielkanoc

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43