Festiwal Kolęd

16.01.2014 r odbył się Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Wierzawicach. Z naszej szkoły wystąpił zespół "Śpiewające gwiazdki", który zaśpiewał kolędę "Lulajże Jezuniu" i pastorałkę "Gore gwiazda" zajmując I miejsce.

Gabriela Sołga w solowym występie zaśpiewała kolędę "Gdy śliczna panna" otrzymując nagrodę za III miejsce. Dzieci z naszej szkoły należące do zespołu gitarowego "Canta Rhei" działającego przy GOK w Chałupkach Dębniańskich również uzyskały I miejsce.
(Elżbieta Wnęk)

Jasełka

W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w jasełkach i spotkaniu opłatkowym. Pani Elżbieta Wnęk przygotowała przedstawienie narodzin Jezusa z klasą piątą oraz krótką scenkę wigilijną z klasą szóstą. Uczennice klasy szóstej opowiedziały historię narodzenia Pana oraz uświetniły spotkanie śpiewem kolęd. W przedstawieniu wzięli udział również uczniowie klasy trzeciej. Na koniec pani Dyrektor Lucyna Ładak wraz z księdzem proboszczem Janem Szczepaniakiem złożyli wszystkim serdeczne życzenia świąteczne po czym nastąpiło dzielenie się opłatkiem i składanie indywidualnych życzeń. (Elżbieta Popowicz)

Mikołajki

W dniu 6 grudnia 2013 r. do naszej szkoły przybył Święty Mikołaj wraz z pomocnikami, aby rozdać wszystkim dzieciom prezenty. Klasy kolejno udawały się na spotkanie ze świętym. Najwięcej frajdy miały przedszkolaki odpowiadając na bardzo trudne pytania Mikołaja. Starsze dzieci przyznawały się do niektórych grzeszków i obiecywały poprawę.

(Elżbieta Popowicz)

Zabawa andrzejkowa

W dniu 28 listopada 2013 r. w naszej szkole odbyły się zabawy andrzejkowe. W godzinach przedpołudniowych bawiły się dzieci klas 1-3 oraz przedszkolaki pod opieką swoich wychowawców. Były tańce i zabawy typowo andrzejkowe. Natomiast po południu na zabawę przyszły klasy 4-6. Zabawa odbyła się na sali gimnastycznej. Uczniowie klasy szóstej i samorząd szkolny zorganizowali zabawy i wróżby. Było wesoło i tanecznie.

Konkurs o Patronie Szkoły

Konkurs "Życie i działalność św. Stanisława Kostki" miał na celu propagowanie wśród uczniów wiedzy n/t szkolnego patrona. Odbył się 6.11.2013 r. Uczestniczyło w nim 7 uczniów z klas V-VI. Najlepsi z nich to: Katarzyna Gronowicz (I miejsce), Faustyna Goch i Arkadiusz Pucia (II miejsce). Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, zaś pozostali piękne kalendarze. (Elżbieta Kluza)

Konkurs Biblijny

Konkurs Biblijny z Ewangelii wg św. Marka etap szkolny odbył się 13 listopada 2013 r. I miejsce - Magdalena Rydzik II miejsce - Katarzyna Gronowicz III miejsce - Magdalena Romanowska (Elżbieta Wnęk)