Wycieczka do Przeworska

Dnia 16.04.2013 r. uczniowie klas 4-6 uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Przeworska zorganizowanej przez panią Bożenę Płachtę. Celem głównym wycieczki był udział w spektaklu teatralnym pt. "Ten obcy". Dodatkowo uczniowie mieli możliwość zwiedzenia największego na Podkarpaciu Muzeum Pożarnictwa oraz spaceru alejami parku przeworskiego.(Elżbieta Popowicz)

Sprawdzian

4.04.2013 r. to dzień w którym klasa szósta stawiła czoło sprawdzianowi. Wszyscy uczniowie przybyli punktualnie i rozpoczęli pisanie. Miny na koniec świadczą o zadowoleniu z tego co napisali, a może to po prostu ulga, że już po wszystkim. (Elżbieta Popowicz)

Rocznica śmierci Jana Pawła II

3 kwietnia 2013 r. - Rocznica śmierci Jana Pawła II. Dzieci przedstawiły program słowno - muzyczny o Janie Pawle II.(E. Wnęk)

Palmy i pisanki

Szkolny konkurs palm i pisanek i stroików wielkanocnych. 27 marzec 2013 r. - rozstrzygnięcie konkursu - wszystkie osoby zostały nagrodzone.(E. Wnęk)

Święto wiosny

W środę 21.03.2013r. odbyło się spotkanie z panią Angeliną Grabarz z Leżajskiej Stacji Sanepidu. Pani przeprowadziła wykład dla klas 4-6 na temat uzależnień od alkoholu, nikotyny, komputera czy zakupów. Środa również była dniem w którym uczciliśmy nadejście wiosny. Uczniowie zaprezentowali swoje stroje przed całą społecznością szkolną, a następne obejrzeli film animowany.(Elżbieta Popowicz)

Kartki świąteczne

Przygotowanie przez uczniów naszej szkoły świątecznych kartek i kwiatów dla chorych i starszych osób w Parafii Chałupki Dębniańskie i wizyta u tych osób z ks. proboszczem.(E. Wnęk)

Konkurs recytatorski

27.02.2013 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski pod hasłem: "Poetyckie piękno zimy".
Zwycięzcy konkursu:
1 miejsce - Anna Malach kl. 1
2 miejsce - Gabriela Zalot kl. 2
3 miejsce - Paulina Piziak kl. 3.
Nagrodzono również trzy najpiękniejsze zimowe stroje, w których prezentowały się:
Alicja Turek kl.5,
Magdalena Rydzik kl.4,
Anna Malach kl.1.(W. Baj)

Ferie rozpoczęte

W poniedziałek 11.02.2013 r. rozpoczęliśmy ferie zimowe. W naszej szkole odbyły się zajęcia z decoupage. Pani Mariola Drapała przyjechała do naszej szkoły, aby pokazać uczniom ciekawą technikę zdobienia przedmiotów. Zainteresowane dzieci przyniosły deseczki, na których zrobiły piękne kompozycje.(Elżbieta Popowicz)

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45