Dzień dziecka

W dniu 2 czerwca 2014 r. w naszej szkole lekcje nie dobyły się. Uczniowie zamiast uczyć się uczestniczyli w zabawach sportowych zorganizowanych z okazji ich święta czyli Dnia Dziecka. Nie obyło się bez smacznej przekąski w postaci pieczonych kiełbasek z musztardą i keczupem.

Dzień mamy

W dniu 28 maja 2014 r. przedszkolaki zaprosiły mamy na akademię z okazji ich święta.

W krainie palaczy

30 maja 2014 r. odbyło się przedstawienie inscenizacji "W krainie palaczy" w ramach programu antynikotynowego.

Wystawa Malarstwa

Uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawczyniami obejrzeli wystawę malarską zorganizowana przez Dom Kultury w Chałupkach Dębniańskich.

Konstytucja

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akademii przygotowanej przez panią Elżbietę Kluzę z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji.

Konkurs matematyczny

Uczennica Magdalena Romanowska uzyskała II miejsce w Powiatowym Konkursie "Mozaiki matematyczne" zorganizowanym przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym. Do konkursu uczennica została Przygotowana przez Panią Bożenę Płachtę.W dniu 10 czerwca 2014 r. klasy I i II wraz z wychowawcami zorganizowali "Dzień mamy i taty". Uczniowie pięknie deklamowali wiersze i śpiewali piosenki. Uczennice przedstawiły scenkę "Mamy samochwały". W czasie wspólnego poczęstunku rodzice w miły sposób ocenili występy dzieci. Był to bardzo miły dzień. (Bożena Płachta))

Koszykówka Chłopców

Uczniowie naszej Szkoły zajęli pierwsze miejsce w gminnych i powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolonej w Koszykówce Chłopców. Zakwalifikowali się tym samym do zawodów rejonowych, gdzie reprezentowali powiat leżajski. Zawody rejonowe odbyły się dnia 27.03.2014 r. w hali MOSiR w Łańcucie. W zawodach tych udział wzięły następujące szkoły: SP 24 Rzeszów, SP Wysoka Głogowska, SP Chałupki Dębniańskie oraz SP nr 2 Łańcut. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Tam nasi uczniowie zajęli ostatecznie 4 miejsce, a najlepszym zawodnikiem naszej drużyny wybrany został Arkadiusz Czop. (Paweł Mazurkiewicz)