Dzień Mam i Tatusiów

Uczniowie naszej szkoły zaprosili rodziców na przedstawienia z okazji ich święta. Wystąpili z wierszami, piosenkami i scenkami humorystycznymi. Podarowali rodzicom kwiaty lub drobne własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosili na herbatkę i coś słodkiego.(Elżbieta Popowicz)

Dzień dziecka

Dzień dziecka w naszej szkole odbył się w poniedziałek. Uczniowie pod opieką nauczycieli i wychowawców uczestniczyli w grach i zabawach sportowych oraz grillowali kiełbaski.(Elżbieta Popowicz)

Rajd rowerowy

Aktyw biblioteczny pod opieką p. W.Baj, p.E.Kluzy i p. P.Szczęcha w dniu 21 maja 2013 r.odbył rajd rowerowy do Wierzawic. Uczestnicy rajdu zostali wyposażeni w kaski rowerowe i kamizelki odblaskowe. W Ośrodku Jeździeckim uczniowie mieli możliwość indywidualnej jazdy konnej pod opieką instruktora p. Ireneusza Szlachty i przejażdżki plenerowej zaprzęgami parokonnymi. Na zakończenie pobytu zostali zaproszeni na grilla, gdzie wzmocnili swoje siły na drogę powrotną.(Władysława Baj)

Nagrody w konkursach

W dniu 9 maja 2013 r. odbyło się wręczenie nagród dla uczniów biorących udział w konkursach z przyrody i języka angielskiego. W konkursie przyrodniczym nagrody otrzymali: Beata Baj i Jakub Romanowski za zajęcie I miejsca, Magdalena Romanowska za zajęcie II miejsca i Katarzyna Gronowicz za zajęcie III miejsca. Z języka angielskiego I miejsce zajęła Ewa Pelc, II miejsce Katarzyna Gronowicz i III miejsce Magdalena Romanowska. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursach otrzymali punkty dodatnie z zachowania oraz nagrody. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.(Elżbieta Popowicz)

Konstytucja majowa

W dniu 5 maja 2013 r. dla uczczenia Matki Boskiej Królowej Polski oraz Konstytucji 3 maja uczniowie kl. V-VI w tutejszym kościele przedstawili montaż słowno-muzyczny. Jego scenariusz utrzymany był w duchu dziękczynienia Maryi, za przyczyną której poprzez wieki nasz naród doświadczał pomocy i opieki. Powinniśmy pamiętać o tych dziejowych wydarzeniach, aby czerpać z nich siłę i wartości, które pozwoliły Polakom przetrwać. Przygotowanie: E. Kluza, Z. Kochman, E. Wnęk.(Elżbieta Kluza)

Pasowanie na czytelnika biblioteki

29 kwietnia 2013 r. baśniowe postacie wprowadziły w zaczarowany świat książek uczniów klasy I, którzy zostali pasowani na czytelników biblioteki. Montaż poetycki przygotował aktyw biblioteczny. Uczniowie otrzymali pamiątkowe książeczki i dyplomy. "Bo po wizycie tu w bibliotece, Pierwszak się czuje jak ryba w rzece".(Władysława Baj)

Teatrzyk w naszej szkole

We wtorek 30 kwietnia 2013 r. do naszej szkoły przyjechał teatrzyk z przedstawieniem dla najmłodszych. Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas 1-3 oraz przedszkolaki.

......

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45