Palmy i pisanki

Szkolny konkurs palm i pisanek i stroików wielkanocnych. 27 marzec 2013 r. - rozstrzygnięcie konkursu - wszystkie osoby zostały nagrodzone.(E. Wnęk)

Święto wiosny

W środę 21.03.2013r. odbyło się spotkanie z panią Angeliną Grabarz z Leżajskiej Stacji Sanepidu. Pani przeprowadziła wykład dla klas 4-6 na temat uzależnień od alkoholu, nikotyny, komputera czy zakupów. Środa również była dniem w którym uczciliśmy nadejście wiosny. Uczniowie zaprezentowali swoje stroje przed całą społecznością szkolną, a następne obejrzeli film animowany.(Elżbieta Popowicz)

Kartki świąteczne

Przygotowanie przez uczniów naszej szkoły świątecznych kartek i kwiatów dla chorych i starszych osób w Parafii Chałupki Dębniańskie i wizyta u tych osób z ks. proboszczem.(E. Wnęk)

Konkurs recytatorski

27.02.2013 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski pod hasłem: "Poetyckie piękno zimy".
Zwycięzcy konkursu:
1 miejsce - Anna Malach kl. 1
2 miejsce - Gabriela Zalot kl. 2
3 miejsce - Paulina Piziak kl. 3.
Nagrodzono również trzy najpiękniejsze zimowe stroje, w których prezentowały się:
Alicja Turek kl.5,
Magdalena Rydzik kl.4,
Anna Malach kl.1.(W. Baj)

Ferie rozpoczęte

W poniedziałek 11.02.2013 r. rozpoczęliśmy ferie zimowe. W naszej szkole odbyły się zajęcia z decoupage. Pani Mariola Drapała przyjechała do naszej szkoły, aby pokazać uczniom ciekawą technikę zdobienia przedmiotów. Zainteresowane dzieci przyniosły deseczki, na których zrobiły piękne kompozycje.(Elżbieta Popowicz)

Zawody powiatowe

W czwartek 7 lutego 2013 r. odbyły się zawody powiatowe w mini piłkę koszykową.(Elżbieta Popowicz)

Łyżwiarstwo w Tryńczy

W czwartek 31 stycznia 2013 r. uczniowie szkoły wyjechali na lodowisko do Tryńczy. Wycieczka miała na celu aktywną zabawę podczas jazdy na lodowisku, naukę podstaw łyżwiarstwa oraz propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom i bawili się znakomicie. Po dwóch godzinach jazdy zmęczeni, ale wielce szczęśliwi uczniowie oraz ich opiekunowie wrócili do Chałupek Dębniańskich ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć. Wyjazd ten uświadomił uczniom konieczność aktywnego wypoczynku i wyrobienie kondycji. Zapraszam do oglądania zdjęć. (Elżbieta Popowicz)

Zabawa karnawałowa

We wtorek 5 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Mniejsze dzieci rozpoczęły zabawę rano od przebrania się w kostiumy karnawałowe. Pęknie tańczyły i bawiły się przy muzyce wynajętego zespołu muzycznego. Panie wychowawczynie przygotowały wiele konkursów i zabaw. Najciekawsze stroje zostały nagrodzone. Po południu na zabawę przy muzyce dyskotekowej przybyły starsze dzieci. Rodzice przygotowali smaczny poczęstunek dla wszystkich.(Elżbieta Popowicz)