Komers 2014

W dniu 17 czerwca odbyła się zabawa pożegnalna klasy 6-tej. Na imprezę zostali zaproszeni uczniowie klasy piątej oraz dyrekcja, nauczyciele i obsługa. Tradycyjnie w naszej szkole zabawę rozpoczęto Polonezem. Uczniowie podziękowali wychowawczyni pięknym tortem za pracę wychowawczą. Zabawa była miła, nie brakowało przebojów do których wszyscy chętnie tańczyli. (Elżbieta Popowicz)

Wycieczka do Rzeszowa

W dniu 16 czerwca 2014 r. klasy 0, I, II, III uczestniczyły w wycieczce do Rzeszowa. Dzieci obejrzały bajkę w 3D - RIO 2. Następnie udały się do Mac Donalda na posiłek. Najwięcej zadowolenia sprawiły dzieciom zabawy w Centrum Zabaw Fantazja. Uczniowie bardzo zadowoleni wrócili z wycieczki. (Barbara Majkut)

Spotkanie z Policją

W naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami Policji. Uczniowie zostali poinformowani w jaki sposób bezpiecznie spędzić wakacje, aby wrócić do szkoły we wrześniu całymi i zdrowymi.

Pan Policjant opowiadał o zagrożeniach mogących pojawić się w trakcie zabaw nad wodą i w lesie bez opieki dorosłych. Uczniowie wszystkie zalecenia wzięli sobie do serca i obiecali zwracać uwagę na swoje bezpieczeństwo i innych w trakcie zabaw..
(Elżbieta Popowicz)

Konkurs z języka angielskiego

W dniu 12 czerwca 2014 r. odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy pt: "Between Two Worlds". Uczniowie klas 4 i 5 otrzymali tekst czytanki do przygotowania w domu. W trakcie konkursu odpowiadali na pytania dotyczące treści przeczytanej lektury. Zwyciężczynią konkursu została Magdalena Romanowska z klasy piątej wyprzedzając swoje koleżanki tylko o jeden punkt. Drugie miejsce zajęły Katarzyna Gronowicz i Gabriela Sołga. Serdecznie gratuluję. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone w najbliższym czasie. (Elżbieta Popowicz)

Rajd rowerowy

16 ucz. klasy VI sumiennie pracowało w aktywie bibliotecznym wspierając nauczyciela we współtworzeniu uroczystości szkolnych oraz pracach technicznych. Forma nagrody za ich działalność był rajd rowerowy do Ubieszyna pod opieką pani W. Baj i E. Kluzy. Na terenie gospodarstwa agroturystycznego mile spędzili czas. Odbyły się gry i rozgrywki sportowe i grillowanie. (Władysława Baj)

Dzień rodziców

W dniu 10 czerwca 2014 r. klasy I i II wraz z wychowawcami zorganizowali "Dzień mamy i taty". Uczniowie pięknie deklamowali wiersze i śpiewali piosenki. Uczennice przedstawiły scenkę "Mamy samochwały". W czasie wspólnego poczęstunku rodzice w miły sposób ocenili występy dzieci. Był to bardzo miły dzień. (Barbara Majkut)

Wycieczka do Krakowa

W dniu 5 czerwca 2014 r. uczniowie uczestniczyli w wycieczce do Krakowa zorganizowanej przez panią Bożenę Płachtę. W planie wycieczki było zwiedzanie Wawelu wraz z wejściem na dzwon Zygmunta. Każdy z uczestników wycieczki obowiązkowo pomyślał życzenie dotykając serca dzwonu. Wszyscy mają nadzieję, że ich życzenie się spełni. Pan przewodnik zaprowadził uczestników wycieczki pod okno Jana Pawła II. Uczniowie zwiedzili także Muzeum Lotnictwa, w którym eksponaty zaciekawiły zwłaszcza chłopców. Na koniec odbył się spacer po Rynku Krakowskim i zakup pamiątek w Sukiennicach. (Elżbieta Popowicz)

Dzień dziecka

W dniu 2 czerwca 2014 r. w naszej szkole lekcje nie dobyły się. Uczniowie zamiast uczyć się uczestniczyli w zabawach sportowych zorganizowanych z okazji ich święta czyli Dnia Dziecka. Nie obyło się bez smacznej przekąski w postaci pieczonych kiełbasek z musztardą i keczupem.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49