Zabawa andrzejkowa

W dniu 28 listopada 2013 r. w naszej szkole odbyły się zabawy andrzejkowe. W godzinach przedpołudniowych bawiły się dzieci klas 1-3 oraz przedszkolaki pod opieką swoich wychowawców. Były tańce i zabawy typowo andrzejkowe. Natomiast po południu na zabawę przyszły klasy 4-6. Zabawa odbyła się na sali gimnastycznej. Uczniowie klasy szóstej i samorząd szkolny zorganizowali zabawy i wróżby. Było wesoło i tanecznie.

Konkurs o Patronie Szkoły

Konkurs "Życie i działalność św. Stanisława Kostki" miał na celu propagowanie wśród uczniów wiedzy n/t szkolnego patrona. Odbył się 6.11.2013 r. Uczestniczyło w nim 7 uczniów z klas V-VI. Najlepsi z nich to: Katarzyna Gronowicz (I miejsce), Faustyna Goch i Arkadiusz Pucia (II miejsce). Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, zaś pozostali piękne kalendarze. (Elżbieta Kluza)

Konkurs Biblijny

Konkurs Biblijny z Ewangelii wg św. Marka etap szkolny odbył się 13 listopada 2013 r. I miejsce - Magdalena Rydzik II miejsce - Katarzyna Gronowicz III miejsce - Magdalena Romanowska (Elżbieta Wnęk)

Wycieczka do Nowej Dęby

W dniu 7 listopada 2013 r. odbyła się wycieczka klas 0-3 do Fabryki Ozdób Choinkowych w Nowej Dębie..

Święto Odzyskania Niepodległości

W dniu 8 listopada 2013 r. w naszej szkole odbyła sie uroczysta akademia poświęcona 95-tej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Akademia została przygotowana przez panie Elżbietę Kluzę i Bożenę Płachtę. Uczniowie biorący udział w akademii śpiewali pieśni patriotyczne oraz recytowali wiersze o tematyce powstańczej oraz narodowościowej. Wszystko to przeplatane było omówieniem historycznym wydarzeń z tamtego okresu. W akademii wystąpili uczniowie klas 3, 5, 6. Na zakończenie Pani Dyrektor przypomniała, że poniedziałek czyli 11 listopada jest dniem wolnym od nauki.

Korzystając z okazji zebrania się całej społeczności uczniowskiej Dyrektor Szkoły wręczyła dyplom uczniowi klasy szóstej Mateuszowi Majkutowi za wyniki osiągnięte w biegu na 1000 metrów. (Elżbieta Popowicz)

Kiermasz

W dniach od 2-7 października p. W. Baj przy współpracy z aktywem bibliotecznym zorganizowała kiermasz taniej książki. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i przyciągnęło czytelników. Wszyscy uczniowie mieli możliwość zakupu książki już od 2 zł. Najwięcej radości kiermasz sprawił przedszkolakom, którzy mogli samodzielnie wybrać książkę i zapłacić. (Władysława Baj)

Dzień nauczyciela