Nagrody w konkursach

W dniu 9 maja 2013 r. odbyło się wręczenie nagród dla uczniów biorących udział w konkursach z przyrody i języka angielskiego. W konkursie przyrodniczym nagrody otrzymali: Beata Baj i Jakub Romanowski za zajęcie I miejsca, Magdalena Romanowska za zajęcie II miejsca i Katarzyna Gronowicz za zajęcie III miejsca. Z języka angielskiego I miejsce zajęła Ewa Pelc, II miejsce Katarzyna Gronowicz i III miejsce Magdalena Romanowska. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursach otrzymali punkty dodatnie z zachowania oraz nagrody. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.(Elżbieta Popowicz)

Konstytucja majowa

W dniu 5 maja 2013 r. dla uczczenia Matki Boskiej Królowej Polski oraz Konstytucji 3 maja uczniowie kl. V-VI w tutejszym kościele przedstawili montaż słowno-muzyczny. Jego scenariusz utrzymany był w duchu dziękczynienia Maryi, za przyczyną której poprzez wieki nasz naród doświadczał pomocy i opieki. Powinniśmy pamiętać o tych dziejowych wydarzeniach, aby czerpać z nich siłę i wartości, które pozwoliły Polakom przetrwać. Przygotowanie: E. Kluza, Z. Kochman, E. Wnęk.(Elżbieta Kluza)

Pasowanie na czytelnika biblioteki

29 kwietnia 2013 r. baśniowe postacie wprowadziły w zaczarowany świat książek uczniów klasy I, którzy zostali pasowani na czytelników biblioteki. Montaż poetycki przygotował aktyw biblioteczny. Uczniowie otrzymali pamiątkowe książeczki i dyplomy. "Bo po wizycie tu w bibliotece, Pierwszak się czuje jak ryba w rzece".(Władysława Baj)

Teatrzyk w naszej szkole

We wtorek 30 kwietnia 2013 r. do naszej szkoły przyjechał teatrzyk z przedstawieniem dla najmłodszych. Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas 1-3 oraz przedszkolaki.

......

Wycieczka do Przeworska

Dnia 16.04.2013 r. uczniowie klas 4-6 uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Przeworska zorganizowanej przez panią Bożenę Płachtę. Celem głównym wycieczki był udział w spektaklu teatralnym pt. "Ten obcy". Dodatkowo uczniowie mieli możliwość zwiedzenia największego na Podkarpaciu Muzeum Pożarnictwa oraz spaceru alejami parku przeworskiego.(Elżbieta Popowicz)

Sprawdzian