Kajaki

W piątek 21 czerwca 2013 r. uczniowie klasy szóstej wraz z opiekunem panem Piotrem Szczęchem uczestniczyli w spływie kajakowym.

Zakończenie szkoły

W dniu 26 czerwca 2013 r. odbyło się pożegnanie klasy szóstej. Uczniowie wystąpili z przygotowanym programem artystycznym. Podziękowali nauczycielom i rodzicom za trud i pracę włożoną w ich edukację i wychowanie. Uczniowie klasy piątej życzyli starszym kolegom powodzenia i podarowali im prezenty na pamiątkę. Pani dyrektor, Barbara Majkut wręczyła uczniom nagrody za wysokie osiągnięcia w nauce oraz zachowaniu, za działalność w organizacjach uczniowskich, za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych oraz za zbiórkę surowców wtórnych. Klasa szósta wystąpiła również przed rodzicami i nauczycielami tańcząc "Poloneza". Po części oficjalnej odbyła się zabawa taneczna dla wszystkich. (Elżbieta Popowicz)

Spotkanie z policją

We wtorek 25 czerwca 2013 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z policją. Uczniowie wysłuchali cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w czasie nadchodzących wakacji.(Elżbieta Popowicz)