Konkurs z języka angielskiego

W dniu 12 czerwca 2014 r. odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy pt: "Between Two Worlds". Uczniowie klas 4 i 5 otrzymali tekst czytanki do przygotowania w domu. W trakcie konkursu odpowiadali na pytania dotyczące treści przeczytanej lektury. Zwyciężczynią konkursu została Magdalena Romanowska z klasy piątej wyprzedzając swoje koleżanki tylko o jeden punkt. Drugie miejsce zajęły Katarzyna Gronowicz i Gabriela Sołga. Serdecznie gratuluję. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone w najbliższym czasie. (Elżbieta Popowicz)

Rajd rowerowy

16 ucz. klasy VI sumiennie pracowało w aktywie bibliotecznym wspierając nauczyciela we współtworzeniu uroczystości szkolnych oraz pracach technicznych. Forma nagrody za ich działalność był rajd rowerowy do Ubieszyna pod opieką pani W. Baj i E. Kluzy. Na terenie gospodarstwa agroturystycznego mile spędzili czas. Odbyły się gry i rozgrywki sportowe i grillowanie. (Władysława Baj)

Dzień rodziców

W dniu 10 czerwca 2014 r. klasy I i II wraz z wychowawcami zorganizowali "Dzień mamy i taty". Uczniowie pięknie deklamowali wiersze i śpiewali piosenki. Uczennice przedstawiły scenkę "Mamy samochwały". W czasie wspólnego poczęstunku rodzice w miły sposób ocenili występy dzieci. Był to bardzo miły dzień. (Barbara Majkut)

Wycieczka do Krakowa

W dniu 5 czerwca 2014 r. uczniowie uczestniczyli w wycieczce do Krakowa zorganizowanej przez panią Bożenę Płachtę. W planie wycieczki było zwiedzanie Wawelu wraz z wejściem na dzwon Zygmunta. Każdy z uczestników wycieczki obowiązkowo pomyślał życzenie dotykając serca dzwonu. Wszyscy mają nadzieję, że ich życzenie się spełni. Pan przewodnik zaprowadził uczestników wycieczki pod okno Jana Pawła II. Uczniowie zwiedzili także Muzeum Lotnictwa, w którym eksponaty zaciekawiły zwłaszcza chłopców. Na koniec odbył się spacer po Rynku Krakowskim i zakup pamiątek w Sukiennicach. (Elżbieta Popowicz)

Dzień dziecka

W dniu 2 czerwca 2014 r. w naszej szkole lekcje nie dobyły się. Uczniowie zamiast uczyć się uczestniczyli w zabawach sportowych zorganizowanych z okazji ich święta czyli Dnia Dziecka. Nie obyło się bez smacznej przekąski w postaci pieczonych kiełbasek z musztardą i keczupem.

Dzień mamy

W dniu 28 maja 2014 r. przedszkolaki zaprosiły mamy na akademię z okazji ich święta.

W krainie palaczy

30 maja 2014 r. odbyło się przedstawienie inscenizacji "W krainie palaczy" w ramach programu antynikotynowego.

Wystawa Malarstwa

Uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawczyniami obejrzeli wystawę malarską zorganizowana przez Dom Kultury w Chałupkach Dębniańskich.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45