Strona główna
Historia
Dokumenty
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd


VIII Powiatowa Przedszkolada

Dzieci z oddziału przedszkolnego z grupy B zostały laureatami konkursu plastycznego pt. „Przedszkolaki co powiecie o wirtualnym świecie?”, realizowanego z ramach VIII Powiatowej Przedszkolady pod hasłem „Sieć największa na świecie, nie używa jej rybak i pająk nie plecie”. Nagrodę główną zdobyła Antonina Salwach, natomiast wyróżnienie Zuzanna Szczęch. Organizatorem przedszkolady była Poradnia Psychologiczno– Pedagogiczna w Leżajsku pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Starosty Leżajskiego.(Iwona Maluszczak)

więcej »
------------------------------------------------------------------

Konkurs wielkanocny

W naszej szkole tuż przed Świętami Wielkanocnymi rozstrzygnął się konkurs na najpiękniejsze palmy i pisanki wielkanocne. Konkurs był rozstrzygany w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I - III oraz kl. IV -VI. W pierwszej grupie wiekowej nagrody otrzymali z kl. I Patrycja Czop, Dawid Miś, Karolina Krzemińska, Maja Maj; zk kl. III Karolina Rafa, Dominik Grzywna, Gabriela Wanat, Julia Hader. W drugiej grupie wiekowej z kl. IV Julia Baran, Emilia Maj; z kl. V Anna Malach; z kl. VI Wiktoria Krawiec, Gabriela Zalot i Dominika Strug. Wszystkim uczniom zaangażowanym w konkurs gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. (Elżbieta Wnęk)

więcej »
------------------------------------------------------------------

Kartki i kwiaty dla chorych

Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie przygotowali Wielkanocne kartki z życzeniami oraz kwiaty dla chorych w naszej parafii, które zostały wręczone w pierwszy piątek kwietnia br. Mam nadzieję, że sprawiły one choć trochę radości na twarzy osób, których dotknęło cierpienie czy samotność. (Elżbieta Wnęk)

więcej »
------------------------------------------------------------------

Konkurs na plakat o tematyce antynikotynowej w kl.IV

Uczniowie klasy IV, uczestniczący w PROGRAMIE ANTYTYTONIOWEJ EDUKACJI ZDROWOTNEJ „BIEG PO ZDROWIE”, wzięli udział w konkursie o tematyce antytytoniowej. Dzieci wykazały się bogatą inwencją twórczą, ciekawymi pomysłami, potwierdzając, że posiadają dużą wiedzę na temat wpływu nikotyny na zdrowie człowieka. W dniu 10 kwietnia 2017r. odbyło się wręczenie uczniom dyplomów za udział w w/w konkursie. Najlepsze prace wykonały: Natalia Miś- I miejsce Kamila Szczepek oraz Aleksandra Piziak- II miejsce (Elżbieta Kluza)

więcej »
------------------------------------------------------------------

Turniej halowy piłki nożnej w naszej szkole

W dniu 1 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbył się turniej piłki nożnej halowej chłopców z klas IV-VI. W turnieju tym wzięło udział 5 drużyn: SP Wierzawice, SP Dębno, SP Brzyska Wola, LKS Brzyska Wola oraz nasz szkoła. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Nasza szkoła uplasowała się na drugim miejscu tuż za szkołą podstawową z Wierzawic mając taką samą liczbę punktów ale gorszy bilans meczów bezpośrednich (przegraliśmy z nimi 2:0). Turniej był bardzo wyrównany o czym świadczą poniższe wyniki i tabela końcowa. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe puchary i dyplomy oraz piłkę dla swojej szkoły.

LKS Brzyska Wola – SP Dębno 1:5
SP Wierzawice – SP Brzyska Wola 1:2
LKS Brzyska Wola – SP Chałupki Dębniańskie 0:4
SP Brzyska Wola – SP Dębno 5:0
SP Wierzawice – SP Chałupki Dębniańskie 2:0
SP Brzyska Wola – LKS Brzyska Wola 3:4
SP Chałupki Dębniańskie – SP Dębno 4:0
SP Wierzawice – LKS Brzyska Wola 2:0
SP Brzyska Wola – SP Chałupki Dębniańskie 1:2
SP Wierzawice – SP Dębno 3:0

(Paweł Mazurkiewicz)

więcej »
------------------------------------------------------------------

Język angielski - konkursy

W tym roku szkolnym odbyło się kilka konkursów z języka angielskiego. Pierwszym konkursem w którym uczniowie wzięli udział był konkurs zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Piotr Romanowski z kl. 6 uzyskał tytuł finalisty na etapie wojewódzkim. Kolejnym konkursem był powiatowy konkurs czytania ze zrozumieniem. W drugim etapie odbywającym się w Szkole Podstawowej nr 3 w Leżajsku wzięło udział czterech uczniów klasy szóstej. Tytuł finalisty otrzymał Piotr Romanowski. Odbyły się również dwa konkursy szkolne. Pierwszy z nich przeznaczony dla klasy 4 i 5 był konkursem czytelniczym, w którym sprawdzana była znajomość treści przeczytanej lektury. Pierwsze miejsce w tym konkursie zajęła Julia Baran z kl.4, drugie miejsce - Mateusz Duda z kl. 4 i trzecie miejsce Anna Malach z kl. 5. Uczniowie klasy trzeciej wzięli natomiast udział w konkursie wiedzy ogólnej i otrzymali następujące miejsca: I - Nikodem Kojder, II -Kamil Karaś,III - Emilia Kojder. Za pracę włożoną w przygotowanie się do tych konkursów uczniowie otrzymali książki w języku angielskim. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!(Elżbieta Popowicz)

więcej »
------------------------------------------------------------------

Konkurs Szkolnej Biblioteki

W naszej szkole odbył się konkurs "Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza" zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV-VI. Oto wyniki konkursu: I miejsce- Dominika Strug kl.6; II miejsce - Liliana Bielecka kl.6 i Wiktoria Krawiec kl.6. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody. (Bożena Płachta)

więcej »
------------------------------------------------------------------

Tenis stołowy

W dniu 18 marca 2017r. w Zespole Szkół w Dębnie rozegrany został gminny indywidualny i drużynowy turniej tenisa stołowego o puchar Wójta Gminy Leżajsk. Każda szkoła z gminy mogła wystawić po 3 zawodników w kategorii chłopców i dziewcząt. Turniej był rozgrywany indywidualnie, natomiast do klasyfikacji drużynowej liczyło się sumę punktów uzyskanych przez 3 zawodników z kategorii chłopców lub dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali: Leja Wojtek, Matuszek Miłosz, Romanowski Karol oraz Bielecka Lilianna, Hader Renata, Zalot Gabriela. W turnieju indywidualnym Hader Renata zajęła 4 miejsce, natomiast w turnieju drużynowym nasze dziewczyny zajęły 2 miejsce. Gratulujemy osiągniętych wyników. (Paweł Mazurkiewicz)

więcej »
------------------------------------------------------------------
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019