Indywidualne biegi przełajowe

Uczeń naszej Szkoły Daniel Miś zajął 4 miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych kwalifikując się tym samym do zawodów wojewódzkich. W zawodach rozgrywanych w Kolbuszowej w dniu 16.10.2014 r. zajął miejsce w pierwszej czterdziestce na stu uczestników z całego województwa.(Paweł Mazurkiewicz)

Święto Edukacji

Dnia 10 października odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas akademii podziwialiśmy umiejętność i występy recytatorskie oddziałów przedszkolnych, klas I-III oraz klas IV-VI przygotowywanych przez swoich wychowawców. Nie zabrakło też tańca zabarwionego smakiem czekoladowej piosenki w wykonaniu uczniów kl. V, których wyćwiczyła pani Justyna Martyszko. Całość pięknie została zebrana i opracowana przez panią Barbarę Majkut oraz panią Elżbietę Kluzę, która przygotowała z uczniami kl. VI humorystyczne scenki z życia szkoły.

Pani Dyrektor również podziękowała wszystkim nauczycielom za ich pracę i trud włożony w wychowanie młodzieży. Kilku nauczycieli otrzymało nagrodę Dyrektora Szkoły za szczególne osiągnięcia dydaktyczne. W czasie akademii wystąpiła również pani Danuta Pięciak - przewodnicząca Rady Rodziców. W dowód wdzięczności złożyła kwiaty na ręce Pani Dyrektor oraz zaprosiła pracowników szkoły na słodki poczęstunek.
(Elżbieta Wnęk)

Święto patrona szkoły

W dniu 18 września br. nasza szkoła uczciła swojego Patrona św. Stanisława Kostkę podczas Mszy świętej w kościele parafialnym pw. św. Andrzeja Apostoła. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem ks. Jana Szczepaniaka i pani Elżbiety Wnęk przygotowali program słowno - muzyczny, który przybliżył wszystkim uczestnikom uroczystości postać św. Stanisława Kostki. (Elżbieta Wnęk)

Nowy Rok Szkolny

Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 zostało poprzedzone uczestnictwem społeczności szkolnej we mszy świętej. Uroczystość na nowym boisku szkolnym otworzyła Pani dyrektor Łucyna Ładak. Serdecznie przywitała uczniów i rodziców oraz grono pedagogiczne i pracowników szkoły. Powitała gości z Gminy Leżajsk w osobach Pana Wójta Krzysztofa Sobejkę oraz zastępcę Wójta Pana Bolesława Pawlusa, Radnych Gminy Leżajsk Panów Władysława Kojdra i Pana Andrzeja Machno oraz Sołtysa Pana Piotra Szpilę. Uczniowie klasy szóstej przygotowali krótką część artystyczną po której nastąpiło pasowanie pierwszoklasistów. Wychowawczynią klasy pierwszej została Pani Teresa Muszyńska i to wraz z nią dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Pani dyrektor kolejno pasowała dzieci i gratulowała im włączenia w szeregi uczniów Szkoły Podstawowej w Chałupkach Dębniańskich. Następnym punktem programu było uroczyste przecięcie wstęgi w którym mieli udział wszyscy zaproszeni goście oraz poświęcenie nowego wielofunkcyjnego boiska szkolnego. (Elżbieta Popowicz)

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek naszej szkoły dla klasy szóstej. Kolejnych 16 uczniów opuściło dziś mury naszej szkoły. Otrzymali oni pamiątkowe karty a ich rodzice listy gratulacyjne. Nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce otrzymali uczniowie wszystkich klas oraz nagrody za osiągnięcia sportowe. Kilku uczniów zostało nagrodzonych za wzorową frekwencje oraz za medalowe miejsca w różnych konkursach. Ze świadectwami w rękach powitaliśmy czas wakacyjny. Teraz już tylko zasłużony odpoczynek po trudach nauki przez cały rok. WITAJCIE WAKACJE!!! (Elżbieta Popowicz)

Komers 2014

W dniu 17 czerwca odbyła się zabawa pożegnalna klasy 6-tej. Na imprezę zostali zaproszeni uczniowie klasy piątej oraz dyrekcja, nauczyciele i obsługa. Tradycyjnie w naszej szkole zabawę rozpoczęto Polonezem. Uczniowie podziękowali wychowawczyni pięknym tortem za pracę wychowawczą. Zabawa była miła, nie brakowało przebojów do których wszyscy chętnie tańczyli. (Elżbieta Popowicz)

Wycieczka do Rzeszowa

W dniu 16 czerwca 2014 r. klasy 0, I, II, III uczestniczyły w wycieczce do Rzeszowa. Dzieci obejrzały bajkę w 3D - RIO 2. Następnie udały się do Mac Donalda na posiłek. Najwięcej zadowolenia sprawiły dzieciom zabawy w Centrum Zabaw Fantazja. Uczniowie bardzo zadowoleni wrócili z wycieczki. (Barbara Majkut)

Spotkanie z Policją

W naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami Policji. Uczniowie zostali poinformowani w jaki sposób bezpiecznie spędzić wakacje, aby wrócić do szkoły we wrześniu całymi i zdrowymi.

Pan Policjant opowiadał o zagrożeniach mogących pojawić się w trakcie zabaw nad wodą i w lesie bez opieki dorosłych. Uczniowie wszystkie zalecenia wzięli sobie do serca i obiecali zwracać uwagę na swoje bezpieczeństwo i innych w trakcie zabaw..
(Elżbieta Popowicz)

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45