Wycieczka do Krakowa

W dniu 5 czerwca 2014 r. uczniowie uczestniczyli w wycieczce do Krakowa zorganizowanej przez panią Bożenę Płachtę. W planie wycieczki było zwiedzanie Wawelu wraz z wejściem na dzwon Zygmunta. Każdy z uczestników wycieczki obowiązkowo pomyślał życzenie dotykając serca dzwonu. Wszyscy mają nadzieję, że ich życzenie się spełni. Pan przewodnik zaprowadził uczestników wycieczki pod okno Jana Pawła II. Uczniowie zwiedzili także Muzeum Lotnictwa, w którym eksponaty zaciekawiły zwłaszcza chłopców. Na koniec odbył się spacer po Rynku Krakowskim i zakup pamiątek w Sukiennicach. (Elżbieta Popowicz)

Dzień dziecka

W dniu 2 czerwca 2014 r. w naszej szkole lekcje nie dobyły się. Uczniowie zamiast uczyć się uczestniczyli w zabawach sportowych zorganizowanych z okazji ich święta czyli Dnia Dziecka. Nie obyło się bez smacznej przekąski w postaci pieczonych kiełbasek z musztardą i keczupem.

Dzień mamy

W dniu 28 maja 2014 r. przedszkolaki zaprosiły mamy na akademię z okazji ich święta.

W krainie palaczy

30 maja 2014 r. odbyło się przedstawienie inscenizacji "W krainie palaczy" w ramach programu antynikotynowego.

Wystawa Malarstwa

Uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawczyniami obejrzeli wystawę malarską zorganizowana przez Dom Kultury w Chałupkach Dębniańskich.

Konstytucja

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akademii przygotowanej przez panią Elżbietę Kluzę z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji.

Konkurs matematyczny

Uczennica Magdalena Romanowska uzyskała II miejsce w Powiatowym Konkursie "Mozaiki matematyczne" zorganizowanym przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym. Do konkursu uczennica została Przygotowana przez Panią Bożenę Płachtę.W dniu 10 czerwca 2014 r. klasy I i II wraz z wychowawcami zorganizowali "Dzień mamy i taty". Uczniowie pięknie deklamowali wiersze i śpiewali piosenki. Uczennice przedstawiły scenkę "Mamy samochwały". W czasie wspólnego poczęstunku rodzice w miły sposób ocenili występy dzieci. Był to bardzo miły dzień. (Bożena Płachta))

Koszykówka Chłopców

Uczniowie naszej Szkoły zajęli pierwsze miejsce w gminnych i powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolonej w Koszykówce Chłopców. Zakwalifikowali się tym samym do zawodów rejonowych, gdzie reprezentowali powiat leżajski. Zawody rejonowe odbyły się dnia 27.03.2014 r. w hali MOSiR w Łańcucie. W zawodach tych udział wzięły następujące szkoły: SP 24 Rzeszów, SP Wysoka Głogowska, SP Chałupki Dębniańskie oraz SP nr 2 Łańcut. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Tam nasi uczniowie zajęli ostatecznie 4 miejsce, a najlepszym zawodnikiem naszej drużyny wybrany został Arkadiusz Czop. (Paweł Mazurkiewicz)