Mikołajki

Na dzień 6 grudnia wszystkie dzieci czekały z utęsknieniem. Wcześniej pisały listy i przygotowywały się na spotkanie z Mikołajem. I tak się stało, zawitał do naszej szkoły wraz z małą Zosią i przedstawieniem " Wymarzony prezent Zosi". A potem Mikołaj obdarował wszystkie dzieci podarunkami , które sprawiły dzieciom wiele radości. Każde dziecko obiecało, że będzie grzeczne przez kolejny rok. (Barbara Majkut)

Klikając na wybraną grupę można skopiować zdjęcia ze swoimi dziećmi.

Dzień Pluszowego Misia

Po raz kolejny 24 listopada w naszej szkole dzieci oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci i panie przyniosły do szkoły swoje ulubione pluszaki. Każda klasa prezentowała misie, które gościły w naszej szkole. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy, w których wszyscy chcieli brać udział.Na zakończenie wykonaliśmy grupowe zdjęcia oraz każdy mógł zrobić zdjęcie indywidualne z fotomisiem. To był dzien pełen emocji i wrażeń. (Barbara Majkut)

Klikając na wybraną grupę można skopiować zdjęcia ze swoimi dziećmi

Konkursy biblioteczne

W czwartek 23 listopada 2017r. zostały rozstrzygnięte konkursy zorganizowane przez bibliotekę szkolną. W konkursie plastycznym na „Najładniejszą zakładkę do książki” wzięło udział 20 uczniów z klas 0-III. Wszyscy uczniowie wykonali bardzo ładne i kolorowe zakładki. Za swoją prace otrzymali słodkie niespodzianki.
W klasach IV-VI został przeprowadzony konkurs plastyczno – literacki pt.”Książka do której chętnie wracam” Nagrody otrzymali:
I miejsce – Anna Malach kl. VI
II miejsce – Lilianna Bielecka kl. VII
III miejsce – Gabriela Wanat kl. IV
(Ewelina Leboda)

Wycieczka do Nowej Dęby

W dniu 21 listopada 2017r. uczniowie klas 0, I, II, III oraz pięciolatki uczestniczyli w wycieczce do fabryki bombek w Nowej Dębie. Na kilka godzin wszyscy przenieśliśmy się do bajkowej krainy, pełnej magicznych kształtów i kolorów. Poznaliśmy proces powstawania bombek oraz własnoręcznie ozdabialiśmy bomki, które zawiesimy na choince. Na pamiatkę pobytu zakupiliśmy piękne ozdoby choinkowe. (Barbara Majkut)

Warsztaty językowe i Flypark

14 listopada 2017 r. odbyła się wycieczka klas 4-7 do Rzeszowa. Uczniowie bardzo chcieli wziąć udział w warsztatach z języka angielskiego zorganizowanych przez Europejski portal edukacyjny Nauka bez Granic, który poprzez bliski kontakt z native speakers oraz ekspertami z różnych dziedzin, zachęca młodzież do otwarcia się na ten język, komunikacji i przełamania barier. W tym roku wybraliśmy warsztaty dotyczące Anglii, jej historii, geografii, muzyki, kultury i sztuki. Wiedza muzyczna Krzysia zaskoczyła nie tylko kolegów i nauczycielki, ale i prowadzącego. Aby zrównoważyć wysiłek umysłowy dzieci skorzystały z możliwości sprawdzenia wytrzymałości swoich ciał skacząc na trampolinach w rzeszowskim Flyparku. Zabawa była szalona, a salta wykonywane przez naszych uczniów można obejrzeć klikając na obrazek obok. Wycieczka nie byłaby udana gdyby dzieci wróciły z pustymi brzuchami. Posiłek w McDonaldzie załatwił kolejny punkt programu. Wszyscy wrócili cali, zdrowi i pełni wrażeń. Kiedy następne warsztaty???(Elżbieta Popowicz)

Święto niepodległości

,,Uwięziony ptak nie śpiewa,
A czy wiesz dlaczego?