Nowy Rok Szkolny

Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 zostało poprzedzone uczestnictwem społeczności szkolnej we mszy świętej. Uroczystość na nowym boisku szkolnym otworzyła Pani dyrektor Łucyna Ładak. Serdecznie przywitała uczniów i rodziców oraz grono pedagogiczne i pracowników szkoły. Powitała gości z Gminy Leżajsk w osobach Pana Wójta Krzysztofa Sobejkę oraz zastępcę Wójta Pana Bolesława Pawlusa, Radnych Gminy Leżajsk Panów Władysława Kojdra i Pana Andrzeja Machno oraz Sołtysa Pana Piotra Szpilę. Uczniowie klasy szóstej przygotowali krótką część artystyczną po której nastąpiło pasowanie pierwszoklasistów. Wychowawczynią klasy pierwszej została Pani Teresa Muszyńska i to wraz z nią dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Pani dyrektor kolejno pasowała dzieci i gratulowała im włączenia w szeregi uczniów Szkoły Podstawowej w Chałupkach Dębniańskich. Następnym punktem programu było uroczyste przecięcie wstęgi w którym mieli udział wszyscy zaproszeni goście oraz poświęcenie nowego wielofunkcyjnego boiska szkolnego. (Elżbieta Popowicz)

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek naszej szkoły dla klasy szóstej. Kolejnych 16 uczniów opuściło dziś mury naszej szkoły. Otrzymali oni pamiątkowe karty a ich rodzice listy gratulacyjne. Nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce otrzymali uczniowie wszystkich klas oraz nagrody za osiągnięcia sportowe. Kilku uczniów zostało nagrodzonych za wzorową frekwencje oraz za medalowe miejsca w różnych konkursach. Ze świadectwami w rękach powitaliśmy czas wakacyjny. Teraz już tylko zasłużony odpoczynek po trudach nauki przez cały rok. WITAJCIE WAKACJE!!! (Elżbieta Popowicz)

Komers 2014

W dniu 17 czerwca odbyła się zabawa pożegnalna klasy 6-tej. Na imprezę zostali zaproszeni uczniowie klasy piątej oraz dyrekcja, nauczyciele i obsługa. Tradycyjnie w naszej szkole zabawę rozpoczęto Polonezem. Uczniowie podziękowali wychowawczyni pięknym tortem za pracę wychowawczą. Zabawa była miła, nie brakowało przebojów do których wszyscy chętnie tańczyli. (Elżbieta Popowicz)

Wycieczka do Rzeszowa

W dniu 16 czerwca 2014 r. klasy 0, I, II, III uczestniczyły w wycieczce do Rzeszowa. Dzieci obejrzały bajkę w 3D - RIO 2. Następnie udały się do Mac Donalda na posiłek. Najwięcej zadowolenia sprawiły dzieciom zabawy w Centrum Zabaw Fantazja. Uczniowie bardzo zadowoleni wrócili z wycieczki. (Barbara Majkut)

Spotkanie z Policją

W naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami Policji. Uczniowie zostali poinformowani w jaki sposób bezpiecznie spędzić wakacje, aby wrócić do szkoły we wrześniu całymi i zdrowymi.

Pan Policjant opowiadał o zagrożeniach mogących pojawić się w trakcie zabaw nad wodą i w lesie bez opieki dorosłych. Uczniowie wszystkie zalecenia wzięli sobie do serca i obiecali zwracać uwagę na swoje bezpieczeństwo i innych w trakcie zabaw..
(Elżbieta Popowicz)

Konkurs z języka angielskiego

W dniu 12 czerwca 2014 r. odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy pt: "Between Two Worlds". Uczniowie klas 4 i 5 otrzymali tekst czytanki do przygotowania w domu. W trakcie konkursu odpowiadali na pytania dotyczące treści przeczytanej lektury. Zwyciężczynią konkursu została Magdalena Romanowska z klasy piątej wyprzedzając swoje koleżanki tylko o jeden punkt. Drugie miejsce zajęły Katarzyna Gronowicz i Gabriela Sołga. Serdecznie gratuluję. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone w najbliższym czasie. (Elżbieta Popowicz)