Strona główna
Historia
Dokumenty
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd


Program profilaktyczny

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny mieli okazję spotkać i poznać człowieka wyjątkowego, z pasją, który opowiedział im o swoich zainteresowaniach i swoim życiu codziennym oraz o problemach pojawiających się w czasie realizacji swoich marzeń. Opowiadał również o sytuacjach zabawnych i niesamowitych, które miał okazję przeżyć. Przedstawił także kilka ciekawostek z historii wspinaczki górskiej. Spotkanie było dla naszych dzieciaków bardzo ciekawe i pouczające. Ciekawe czy ktoś został zachęcony do poszukiwania zainteresowań i pasji w sobie samym? Spotkanie to odbyło się w ramach realizacji Programu Profilaktycznego Gminy Leżajsk. (Elżbieta Popowicz)

więcej »
------------------------------------------------------------------

Dzień Ziemi

W dniu 25 kwietnia 2017 r. odbyła się akademia z okazji DNIA ZIEMI. Przedstawienie składało się z dwóch scenek humorystycznych przedstawiających problemy związane ze środowiskiem naturalnym i jego ochroną. W scenkach o Jasiu i Małgosi oraz o Lekarzu uczestniczyli uczniowie klasy szóstej. Celem obchodów tego dnia jest uświadomienie dzieciom problemów związanych ze zmianami klimatu, przeludnieniem, wymieraniem gatunków czy brakiem wody. Uczniowie klas I-III natomiast pięknie śpiewali piosenki o tematyce ekologicznej. Na koniec Pani Dyrektor przekazała uczniom dobre wiadomości odnośnie dni wolnych w maju. (Elżbieta Popowicz)

więcej »
------------------------------------------------------------------

Wszyscy świetnie się bawili i marchewkę polubili!...

6 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Marchewki. Był to bardzo zdrowy dzień pomarańczowy. W tym dniu dzieci uczestniczyły w przeróżnych konkursach, zabawach ruchowych, muzycznych i plastycznych związanych z marchewką. Każdy przedszkolak mógł również skosztować bohaterkę dnia: w postaci chrupiącej przekąski oraz pysznego soku marchewkowego. Wszyscy świetnie się bawili! Śmiechu było co niemiara - ale o to właśnie chodziło, żeby ten dzień był inny od wszystkich - marchewkowy. (Iwona Maluszczak)

więcej »
------------------------------------------------------------------

VIII Powiatowa Przedszkolada

Dzieci z oddziału przedszkolnego z grupy B zostały laureatami konkursu plastycznego pt. „Przedszkolaki co powiecie o wirtualnym świecie?”, realizowanego z ramach VIII Powiatowej Przedszkolady pod hasłem „Sieć największa na świecie, nie używa jej rybak i pająk nie plecie”. Nagrodę główną zdobyła Antonina Salwach, natomiast wyróżnienie Zuzanna Szczęch. Organizatorem przedszkolady była Poradnia Psychologiczno– Pedagogiczna w Leżajsku pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Starosty Leżajskiego.(Iwona Maluszczak)

więcej »
------------------------------------------------------------------

Konkurs wielkanocny

W naszej szkole tuż przed Świętami Wielkanocnymi rozstrzygnął się konkurs na najpiękniejsze palmy i pisanki wielkanocne. Konkurs był rozstrzygany w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I - III oraz kl. IV -VI. W pierwszej grupie wiekowej nagrody otrzymali z kl. I Patrycja Czop, Dawid Miś, Karolina Krzemińska, Maja Maj; zk kl. III Karolina Rafa, Dominik Grzywna, Gabriela Wanat, Julia Hader. W drugiej grupie wiekowej z kl. IV Julia Baran, Emilia Maj; z kl. V Anna Malach; z kl. VI Wiktoria Krawiec, Gabriela Zalot i Dominika Strug. Wszystkim uczniom zaangażowanym w konkurs gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. (Elżbieta Wnęk)

więcej »
------------------------------------------------------------------

Kartki i kwiaty dla chorych

Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie przygotowali Wielkanocne kartki z życzeniami oraz kwiaty dla chorych w naszej parafii, które zostały wręczone w pierwszy piątek kwietnia br. Mam nadzieję, że sprawiły one choć trochę radości na twarzy osób, których dotknęło cierpienie czy samotność. (Elżbieta Wnęk)

więcej »
------------------------------------------------------------------

Konkurs na plakat o tematyce antynikotynowej w kl.IV

Uczniowie klasy IV, uczestniczący w PROGRAMIE ANTYTYTONIOWEJ EDUKACJI ZDROWOTNEJ „BIEG PO ZDROWIE”, wzięli udział w konkursie o tematyce antytytoniowej. Dzieci wykazały się bogatą inwencją twórczą, ciekawymi pomysłami, potwierdzając, że posiadają dużą wiedzę na temat wpływu nikotyny na zdrowie człowieka. W dniu 10 kwietnia 2017r. odbyło się wręczenie uczniom dyplomów za udział w w/w konkursie. Najlepsze prace wykonały: Natalia Miś- I miejsce Kamila Szczepek oraz Aleksandra Piziak- II miejsce (Elżbieta Kluza)

więcej »
------------------------------------------------------------------

Turniej halowy piłki nożnej w naszej szkole

W dniu 1 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbył się turniej piłki nożnej halowej chłopców z klas IV-VI. W turnieju tym wzięło udział 5 drużyn: SP Wierzawice, SP Dębno, SP Brzyska Wola, LKS Brzyska Wola oraz nasz szkoła. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Nasza szkoła uplasowała się na drugim miejscu tuż za szkołą podstawową z Wierzawic mając taką samą liczbę punktów ale gorszy bilans meczów bezpośrednich (przegraliśmy z nimi 2:0). Turniej był bardzo wyrównany o czym świadczą poniższe wyniki i tabela końcowa. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe puchary i dyplomy oraz piłkę dla swojej szkoły.

LKS Brzyska Wola – SP Dębno 1:5
SP Wierzawice – SP Brzyska Wola 1:2
LKS Brzyska Wola – SP Chałupki Dębniańskie 0:4
SP Brzyska Wola – SP Dębno 5:0
SP Wierzawice – SP Chałupki Dębniańskie 2:0
SP Brzyska Wola – LKS Brzyska Wola 3:4
SP Chałupki Dębniańskie – SP Dębno 4:0
SP Wierzawice – LKS Brzyska Wola 2:0
SP Brzyska Wola – SP Chałupki Dębniańskie 1:2
SP Wierzawice – SP Dębno 3:0

(Paweł Mazurkiewicz)

więcej »
------------------------------------------------------------------
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019