Spotkanie ze Strażakiem

W dniu 10 kwietnia 2015 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie ze strażakiem, który opowiedział uczniom o zagrożeniach bezpieczeństwa oraz o prawidłowym zachowaniu się w przypadku pożaru lub innego wypadku.

(Elżbieta Popowicz)

Konkurs recytatorski

Palmy wielkanocne

Muzeum w Leżajsku

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Półfinał Wojewódzki w Mini Koszykówce Dziewcząt

W dniu 26 marca 2015r. na sali gimnastycznej w naszej szkole rozgrywane były Igrzyska Młodzieży Szkolnej - półfinał wojewódzki w koszykówce dziewcząt. W zawodach startowały cztery reprezentacje szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa Chałupki Dębniańskie, Szkoła Podstawowa Głogów Małopolski, Szkoła Podstawowa Nr 6 Przemyśl, Szkoła Podstawowa Stubno. Zawody otworzył Pan Eugeniusz Josse (Powiatowy Organizator Sportu) wraz z Panią dyrektor Lucyną Ładak życząc wszystkim drużynom awansu do dalszych rozgrywek. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” uwzględniając wcześniejsze wyniki w zawodach rejonowych. Zwycięzcą zawodów została Szkoła Podstawowa ze Stubna, która wygrała wszystkie swoje mecze i awansowała do finału wojewódzkiego. Natomiast drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 6 z Przemyśla, która zajęła drugie miejsce będzie walczyć w barażach o premiowane miejsce o wejście do finału wojewódzkiego. Nasze dziewczęta zajęły 4 miejsce w tych zawodach co i tak jest wielkim sukcesem naszej szkoły (wejście aż do półfinału wojewódzkiego). Wszystkim wygranym życzymy dalszych sukcesów w zawodach na wyższym szczeblu.

Reprezentacja naszej Szkoły – Hader Renata, Zalot Gabriela (kl. 4), Cidyło Wiktoria, Klin Anna, Lewcio Julia (kl. 5), Baj Beata, Dziędzik Gabriela, Gronowicz Katarzyna, Romanowska Magdalena, Rydzik Magdalena, Sołga Gabriela (kl. 6)

(Paweł Mazurkiewicz)

Sprawdzian

Pierwszy kwietnia tegorocznym szóstoklasistom nie kojarzył się z żartami prima aprilisowymi, ale z pierwszym w ich życiu poważnym sprawdzianem. Przed dziewiątą wszyscy zebrali się w szkole, aby przystąpić do pierwszej części sprawdzianu. Odbyło się losowanie miejsc i uczniowie zabrali się do pracy. W przerwie przed drugą częścią sprawdzianu posilili się kanapkami przygotowanymi przez rodziców. Mieli sporo czasu, aby zregenerować siły i trochę pożartować. Kciuki trzymaliśmy mocno. (Elżbieta Popowicz)