Kartki i kwiaty dla chorych

Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie przygotowali Wielkanocne kartki z życzeniami oraz kwiaty dla chorych w naszej parafii, które zostały wręczone w pierwszy piątek kwietnia br. Mam nadzieję, że sprawiły one choć trochę radości na twarzy osób, których dotknęło cierpienie czy samotność. (Elżbieta Wnęk)

Konkurs na plakat o tematyce antynikotynowej w kl.IV

Uczniowie klasy IV, uczestniczący w PROGRAMIE ANTYTYTONIOWEJ EDUKACJI ZDROWOTNEJ „BIEG PO ZDROWIE”, wzięli udział w konkursie o tematyce antytytoniowej. Dzieci wykazały się bogatą inwencją twórczą, ciekawymi pomysłami, potwierdzając, że posiadają dużą wiedzę na temat wpływu nikotyny na zdrowie człowieka. W dniu 10 kwietnia 2017r. odbyło się wręczenie uczniom dyplomów za udział w w/w konkursie. Najlepsze prace wykonały: Natalia Miś- I miejsce Kamila Szczepek oraz Aleksandra Piziak- II miejsce (Elżbieta Kluza)

Turniej halowy piłki nożnej w naszej szkole

W dniu 1 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbył się turniej piłki nożnej halowej chłopców z klas IV-VI. W turnieju tym wzięło udział 5 drużyn: SP Wierzawice, SP Dębno, SP Brzyska Wola, LKS Brzyska Wola oraz nasz szkoła. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Nasza szkoła uplasowała się na drugim miejscu tuż za szkołą podstawową z Wierzawic mając taką samą liczbę punktów ale gorszy bilans meczów bezpośrednich (przegraliśmy z nimi 2:0). Turniej był bardzo wyrównany o czym świadczą poniższe wyniki i tabela końcowa. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe puchary i dyplomy oraz piłkę dla swojej szkoły.

LKS Brzyska Wola – SP Dębno 1:5
SP Wierzawice – SP Brzyska Wola 1:2
LKS Brzyska Wola – SP Chałupki Dębniańskie 0:4
SP Brzyska Wola – SP Dębno 5:0