Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Klasa szósta po raz ostatni zaprezentowała się w murach naszej szkoły prowadząc uroczystą akademię z okazji zakończenia roku szkolnego. wierszami i piosenką podziękowali nauczycielom i kolegom za wspólne lata spędzone w tych murach. Klasa 5 pożegnała starszych kolegów wierszem i drobnym upominkiem. Pani dyrektor wygłosiła przemówienie podsumowujące rok pracy szkoły oraz wręczyła nagrody uczniom, a rodzicom listy gratulacyjne. Wszyscy życzyli sobie nawzajem wspaniałych wakacji. (Elżbieta Popowicz)

Konkurs wzorowego głośnego czytania

W każdej z klas od IV- VI odbył się konkurs wzorowego głośnego czytania, w którym jurorami byli nauczyciel i uczniowie. Skutkiem głosowania zostali wyłonieni mistrzowie: w klasie IV; Liliana Bielecka, Emilia Krówczyk, Karol Romanowski, Piotr Romanowski, Gabriela Zalot, w kl. V; Julia Lewcio, Marceli Pięciak, w kl. VI; Katarzyna Gronowicz, Magdalena Romanowska, Gabriela Sołga. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.(Elżbieta Kluza)

Rajd rowerowy

Dnia 10 czerwca 2015r. uczniowie klasy VI odbyli rajd rowerowy do Sieniawy. Był on formą nagrody za pracę społeczną w bibliotece szkolnej oraz realizacją programów realizowanych w szkole (WUEF z KLASĄ, „Trzymaj formę”). Nadrzędnym celem wyjazdu był ruch na świeżym powietrzu i promowanie zdrowia. Punktem docelowym imprezy było gospodarstwo agroturystyczne, w którym dzieci spotkały liczne atrakcje; gry i zabawy sportowe, nauka pieczenia chleba, pieczenie kiełbasek. (opiekunowie rajdu: Władysława Baj, Elżbieta Kluza, Paweł Mazurkiewicz).

Dzień mamy w Domu Kultury

Wycieczka do Jasionki

Dnia 09.06.2015 r. odbyła się wycieczka na lotnisko do Jasionki i do Centrum Zabaw w Rzeszowie. W wycieczce uczestniczyły: oddział 5-6 latków oraz klasy I i II. Celem wycieczki było zwiedzanie lotniska, przylot i odlot samolotów oraz spotkanie ze Strażą Pożarną funkcjonującą na lotnisku. Po zwiedzeniu lotniska dzieci otrzymały gadżety i zrobiliśmy wspólne zdjęcie przy samolocie. Następnie autokarem pojechaliśmy do Centrum Zabaw w Rzeszowie, gdzie zjedliśmy obiad i świetnie się bawiliśmy. (Mogliśmy wydać swoje kieszonkowe.). Niestety o godzinie 15.00 musieliśmy już wracać do domu. Pogoda nam dopisała, wróciliśmy zadowoleni i pełni wrażeń. (Bernadeta Wiśniewska - Mazepa)

Dzień mamy w przedszkolu