Dzień dziecka

Z okazji Dnia dziecka w naszej szkole odbyły się dwie wycieczki do Rzeszowa. Dzieci obejrzały film pt. 'Niania - wielkie bum' w kinie Helios. Czekając na projekcją filmu uczennice klasy szóstej spróbowały swoich sił w karaoke. Śpiewały utwór 'Dżaga'. Wszystkim wystep się podobał. Przed wejściem do sali kinowej każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek. Sam film był nie tylko wzruszający i śmieszny, ale również bardzo pouczający. Po filmie wszyscy poszliśmy na małe co nieco do pobliskiej restauracji:) Wróciliśmy ze śpiewem na ustach, żałując, że wycieczka trwała tak krótko. Uczniowie klas zerowej, pierwszej i drugiej mieli zorganizowane zajęcia w szkole. Nie obyło się bez zabaw, konkursów i oczywiście pieczonej kiełbaski, której zapach roznosił sie po szkole od samego rana.

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019