I miejsce w zawodach powiatowych w piłce koszykowej naszych uczniów

W dniu 10.01.2020r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini piłce koszykowej chłopców i dziewcząt. W zawodach tych wystartowały 3 drużyny dziewcząt: Szkoła Podstawowa w Chałupkach Dębniańskich, Szkoła Podstawowa w Piskorowicach, Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej oraz 4 drużyny chłopców: Szkoła Podstawowa w Chałupkach Dębniańskich, Szkoła Podstawowa w Piskorowicach, Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej, Zespół Szkół w Nowej Sarzynie. W grupie dziewcząt mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”, natomiast w grupie chłopców po losowaniu rozgrywano mecze systemem pucharowym.
Nasi uczniowie i uczennice wygrywając wszystkie mecze w swoich kategoriach zajęli pierwsze miejsce kwalifikując się do zawodów rejonowych w których będą reprezentować Powiat Leżajski jako mistrzowie powiatu. Serdecznie gratulujemy wyników i z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy!

Wyniki dziewcząt:
I mecz: SP Piskorowice – SP Ruda Łańcucka 6:16