Festiwal kolęd

Dnia 10 stycznia 2020 r. odbył się XVII Festiwal Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk w Sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Wierzawicach. Z naszej szkoły liczna grupa uczniów wzięła udział w tym wydarzeniu. Zdobyliśmy następujące sukcesy: Eliza Stopyra w I grupie wiekowej – I miejsce z „Pastorałką od serca do ucha”; Justyna Pająk w II grupie wiekowej – III miejsce z utworem „Raz w roku”; Julia Baran w III grupie wiekowej – I miejsce z pastorałką „Pastuszkowie bracia mili”. Natomiast uczniowie z zespołu wokalno – instrumentalnego „Canta Rhei” zdobyli I miejsce w swojej grupie wiekowej. Serdecznie wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Uczniów do Festiwalu Kolęd przygotowała p. katechetka Elżbieta Wnęk.

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019