Spotkanie z policjantem

W dniu 10 grudnia 2019r. w ramach realizacji kolejnego modułu z projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury" w naszej szkole gościliśmy Panów policjantów. Panowie Daniel i Damian opowiadali przedszkolakom oraz uczniom klasy pierwszej o bezpiecznym poruszaniu się po drogach. Przypomnieli oznaczenia na drogach oraz sygnalizację świetlną. Zwrócili uwagę na zakładanie światełek odblaskowych. Omówili sprawę kontaktu z osobami nieznajomymi oraz ostrożnego zachowania podczas spotkania ze zwierzętami. Przypomnieli numery alarmowe. Dzieci poruszały bardzo dużo nurtujących je spraw, na które Panowie z wielką cierpliwością i zaangażowaniem odpowiadali. Na zakończenie spotkania, Franiu wręczył piękny rysunek. To było bardzo ciekawe spotkanie.(Barbara Majkut)

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019