DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości, którego celem było uwrażliwienie przedszkolaków i uczniów na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Propagowane były takie wartości jak: wzajemny szacunek, tolerancja, chęć niesienia pomocy i działania na rzecz innych. Taki dzień jak ten przypomina wszystkim, że warto zatrzymać się na chwilę, zastanowić nad własnym życiem, uczynić drobny gest życzliwości w stronę drugiego człowieka poprzez ciepły uśmiech, miłe słowo oraz uprzejmość.
Przesłanie akcji jest proste: bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką! .
Bądźmy dla wszystkich życzliwi, a będziemy szczęśliwi! Niech Dzień Życzliwości trwa przez cały rok. (E.Heliniak, K.Sigda)

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019