Wycieczka do Rzeszowa

22 października 2019 roku klasy 5 i 6 wybrały się wraz opiekunami na wycieczkę do rzeszowskiego kina Helios, gdzie obejrzeli film pt.: „Był sobie pies 2”. Film dostarczył uczniom bardzo wielu wrażeń, gdyż opowiadał o przygodach Baileya, psa odradzającego się w kolejnych żywotach, aby chronić swoich najbliższych.
Następnie uczniowie udali się do Fly Parku. Na początku jeden z instruktorów przeprowadził rozgrzewkę, a później uczniowie bawili się w różnych sektorach hali wypełnionej trampolinami. Pobyt w parku trampolin sprzyjał integracji klasowej, wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz rozwijał zainteresowania sportem.
Na zakończenie wycieczki uczniowie posilili się w Mac Donaldzie, gdzie również mogli rozwijać swe umiejętności sportowe w sali zabaw. (Ewelina Leboda)

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019