Święto Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela to szczególne święto dla wszystkich, którzy są związani ze szkołą. W tym dniu uczniowie, ich rodzice, nauczyciele i pracownicy obsługi dbają o miłą atmosferę przez odświętny strój, uśmiech i ciepłe słowo. Najważniejsze jest słowo "dziękuję" wypowiedziane podczas uroczystej akademii. Słowo wypowiedziane wierszem , piosenką, czerwoną różą i humorystyczną scenką. Wiersze recytowali uczniowie klasy szóstej natomiast oprawę muzyczną zapewniły panie Barbara Majkut, Władysława Baj i Elżbieta Wnęk. Samorząd szkolny w imieniu całej społeczności wręczył kwiaty nauczycielom i pracownikom obsługi. Pani Dyrektor wygłosiła przemówienie i wręczyła nagrody Dyrektora Szkoły. Przedstawicielki Rady Rodziców dołączyły do życzeń składanych nauczycielom piękny bukiet kwiatów złożony na ręce Pani Dyrektor oraz słodką niespodziankę. (Elżbieta Popowicz)

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019