Jesienna kuchnia małej gosposi

W dniu 12.09.2019 r. w Domu Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyły się warsztaty kulinarne pod hasłem "Jesienna kuchnia małej gosposi", na które została zaproszona klasa trzecia wraz z wychowawczynią Teresą Muszyńską. Tematem zajęć było pieczenie mufinków, które pod czujnym okiem pani instruktor Krystyny Wanat, wychowawczyni i pani z Koła Gospodyń Wiejskich własnoręcznie wykonywały dzieci. Jedne mufinki czekoladowe, a drugie jabłkowo-żurawinowe smakowały wybornie. Dopełnieniem poczęstunku był kompot z jesiennych owoców przyniesionych przez dzieci. Klasową tradycją jest już uczestnictwo w powyższych warsztatach, gdzie łączymy przyjemność z pracą i rozwijamy międzypokoleniową integrację. (Teresa Muszyńska)

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019