Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 2 września 2019r. w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/20. Po dwóch miesiącach słodkiego lenistwa, wróciliśmy do szkoły opaleni i wypoczęci. Akademię rozpoczęliśmy od upamiętnienia 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. W wierszach i piosenkach pożegnaliśmy wakacje i powitaliśmy nowy rok szkolny. Do braci uczniowskiej zostało przyjętych 17 uczniów pierwszej klasy. To oni złożyli uroczyste ślubowanie, a następnie P. Dyrektor pasowała ich na uczniów. Na pamiątkę tego ważnego, a zarazem bardzo stresującego wydarzenia pierwszaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i kuferki obfitości. W progach naszej szkoły szczególnie serdecznie powitaliśmy najmłodsze dzieci, czyli naszych słodkich przedszkolaków. Następnie głos zabrała Dyrektor szkoły P. Lucyna Ładak, życzyła wszystkim zebranym powodzenia i wytrwałości nowym roku szkolnym oraz przedstawiła wszystkie niezbędne informacje uczniom i rodzicom.
W nowym roku szkolnym życzymy Uczniom , Nauczycielom oraz Rodzicom wielu sukcesów i satysfakcji. (Barbara Majkut)

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019