Spotkanie z Policją

W czwartek 5 września 2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Przedstawicielami Policji poświęcone bezpieczeństwu w drodze do i ze szkoły. Policjanci zwracali uwagę na zagadnienia dotyczące obowiązujących zasad poruszania się po drodze, w tym przechodzenia przez przejście dla pieszych oraz wskazywali najbardziej niebezpieczne miejsca w rejonie szkoły. Przypominali również o potrzebie noszenia elementów odblaskowych. Jednak najwięcej entuzjazmu wśród młodzieży i dzieci wzbudził pies policyjny, który zaprezentował swoje umiejętności. Przy okazji Funkcjonariusz pokazał dzieciom sposoby zabezpieczenia swojego ciała w czasie ataku psa. Spotkanie odbyło się w ramach ogólnopolskich działań kontrolno-prewencyjnych wspieranych akcją informacjo-edukacyjną „Bezpieczna droga do szkoły". (Elżbieta Popowicz)

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2019