Piknik edukacji wczesnoszkolnej w Ubieszynie

W dniu 15.06.2018 r. dzieci z oddziału 6-latków oraz klasy I i II wraz z nauczycielami wybrały się na piknik do Ubieszyna do gospodarstwa agroturystycznego Państwa Marii i Edwarda Drapałów. Agroturystyka cieszy się ogromnym powodzeniem zarówno u dzieci jak i dorosłych. Uczniowie spędzają wolny czas na różnych zabawach w tajemniczym ogrodzie na hamakach, domku na drzewie pociągu, trampolinie oraz namiocie indiańskim TIPI. Dużym powodzeniem cieszyły się również ciasteczka z gruszkami upieczone przez dziewczynki z klasy II oraz kiełbaski i ziemniaczki upieczone przez Pana Edka. Jednak największą atrakcją tego pikniku były olbrzymie bańki mydlane mieniące się pięknymi kolorami. Nie sposób również nie wspomnieć o zwierzętach (kotki, psy), które wyzwalają u dzieci ogromną radość nad ich opieką. Piknik, na który jeździmy co roku jest wspaniały, wracamy zadowoleni i zrelaksowani.(Bernadeta Wiśniewska)

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2018