Święto rodziny

W dniu 11 czerwca 2018r. uczniowie klas II i III wraz z wychowawczyniami zaprosili rodziców na uroczystość Dnia Mamy i Taty. W pięknych strojach i na tle ciekawej dekoracji przedstawili wiele wzruszających wierszy i piosenek. Dzieci klasy II w humorystycznych scenkach „ Mamy na spacerze” oraz „ Super tata”, pokazały jak ważną rolę odgrywają rodzice w ich życiu. Wiele emocji zbudziły przygotowane tańce ” Chocolate”, „ Taniec z pomponami” oraz „ Cha – cha”. Dopełnieniem uroczystości był wspólny występ córek z ojcami w piosence „ Moja kochana córeczka” oraz taniec z mamą w rytmie walca w wykonaniu klasy III. W czasie składania życzeń dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki: portrety, kwiatek z serduszek oraz piękne gipsowe serduszka. Występy dzieci wzruszyły i ucieszyły rodziców. Uroczystość zakończyła się w radosnej i pełnej miłych wrażeń atmosferze. (Barbara Majkut, Władysława Baj)

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2018