Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto na które wszyscy czekają z niecierpliwością. Bo jakże nie cieszyć się gdy zajęcia są poza budynkiem szkoły i w dodatku tylko te sportowe. Największym zainteresowaniem cieszyły się biegi po medale. Uczniowie klas 1-3 wystartowali w tej konkurencji, aby sprawdzić swoje możliwości. Uczniowie klas starszych rozegrali mecze piłki nożnej. Dużą frajdę dały dzieciom dmuchane zjeżdżalnie, do których kolejka się nie kończyła. Aby móc odpocząć uczniowie rozłożyli sobie kocyki w cieniu drzew. Odpoczywając grali w gry planszowe i różnego rodzaju quizy. Rodzice przygotowali dla dzieci kiełbaski z ogniska lub grilla oraz napoje i coś słodkiego. Dzieci rozwijały także talenty plastyczne rysując kolorową kredą po drodze (zamkniętej na czas pikniku) lub malując łąkę na foliowej tafli rozpostartej między drzewami. Najważniejsze jednak było to, że pogoda była śliczna, a uśmiechy gościły na buziach cały dzień.(Elżbieta Popowicz)

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2018