Dzień rodziny

Dnia 25.05.2018r. w naszej szkole uroczyście odbyło się święto rodziny. Dzięki temu świętu dzieci z oddziałów przedszkolnych 3,4,5,6-letnich okazały rodzicom szacunek, miłość oraz podziękowanie za trud włożony w wychowanie. Przedszkolaki pięknie wystąpiły, bardzo się starały podczas recytacji wierszy, scenek oraz śpiewu piosenek i tańców. Dodatkową atrakcją tej uroczystości była prezentacja, na której dzieci dziękowały rodzicom za wszystko co dla Nich zrobiły i robią. Również został wyświetlony filmik z IV Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaka- Sprintem do Maratonu, w którym wzięły udział dzieci, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Po całej oprawie artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Pani Dyrektor Lucyna Ładak złożyła życzenia wszystkim rodzicom i zaprosiła na słodki poczęstunek. Dzień ten był bardzo ciekawy, pełen wrażeń i wesoły dla wszystkich. (Bernadeta Wiśniewska)

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2018