POWITANIE WIOSNY

Pierwszy dzień wiosny to tradycyjnie w naszej szkole dzień wolny od ciężkiej pracy i nauki. Spędzamy go razem z wychowawcami w swoich klasach, uczestnicząc w różnych zabawach i konkursach zaproponowanych przez Samorząd Uczniowski oraz samych uczniów. W tym roku bawiliśmy się zdrowo i kolorowo. Każda klasa wylosowała kolor i w tym kolorze ozdobiła swoją salę. Kolor był również motywem przewodnim do zrobienia pysznych wiosennych sałatek oraz kanapek. Kolejnym etapem zabawy był konkurs na najpiękniejszą "panią wiosnę". Każda klasa wybrała swojego reprezentanta do konkursu i pięknie go przebrała. Konkurs odbył się na sali gimnastycznej, gdzie miało również miejsce rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą salę oraz prezentacja informacji i piosenek przygotowanych przez klasy o walorach owoców i warzyw. (Elżbieta Popowicz)

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2018