Warsztaty klas I-III

W dniu 6 marca 2018 r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w warsztatach „Magiczne kryształy”. Program realizowany był w ramach działań profilaktycznych prowadzonych przez Gminę Leżajsk. Zajęcia prowadzone przez Panią trener miały na celu ochronę dzieci przed "nowoczesnymi" uzależnieniami: od telewizji, gier komputerowych i Internetu.
Podczas 3 – godzinnych zajęć uczniowie poznawali: możliwości twórczego spędzania czasu z rodziną i rówieśnikami; zapoznali się z zagrożeniami i korzyściami korzystania z Internet. Treści te przekazywane były poprzez aktywne metody pracy: drama, burza mózgów, ćwiczenie nowych sposobów komunikowania się oraz gra dydaktyczna. Dzieci uświadomiły sobie, jak dużo czasu spędzają przed telewizorem i komputerem.
Zajęcia prowadzone były w oparciu o bajkę „ Magiczne kryształy”. (Barbara Majkut)

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2018