Warsztaty językowe i Flypark

14 listopada 2017 r. odbyła się wycieczka klas 4-7 do Rzeszowa. Uczniowie bardzo chcieli wziąć udział w warsztatach z języka angielskiego zorganizowanych przez Europejski portal edukacyjny Nauka bez Granic, który poprzez bliski kontakt z native speakers oraz ekspertami z różnych dziedzin, zachęca młodzież do otwarcia się na ten język, komunikacji i przełamania barier. W tym roku wybraliśmy warsztaty dotyczące Anglii, jej historii, geografii, muzyki, kultury i sztuki. Wiedza muzyczna Krzysia zaskoczyła nie tylko kolegów i nauczycielki, ale i prowadzącego. Aby zrównoważyć wysiłek umysłowy dzieci skorzystały z możliwości sprawdzenia wytrzymałości swoich ciał skacząc na trampolinach w rzeszowskim Flyparku. Zabawa była szalona, a salta wykonywane przez naszych uczniów można obejrzeć klikając na obrazek obok. Wycieczka nie byłaby udana gdyby dzieci wróciły z pustymi brzuchami. Posiłek w McDonaldzie załatwił kolejny punkt programu. Wszyscy wrócili cali, zdrowi i pełni wrażeń. Kiedy następne warsztaty???(Elżbieta Popowicz)